Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megéri a CCUSA-vel kint...

Megéri a CCUSA-vel kint tölteni a nyarat az USA-ban?

Figyelt kérdés
Elején nagyon lelkes voltam a program kapcsán, aztán ahogy belemerültem a részletekbe egyre inkább elment a kedvem tőle. Amit én látok, az az, hogy befizetek 155 ezer forintot, végigmelózok 63 napot, akár napi 10-12 órát a tájékoztató szerint, és cserébe 1-2 hét utazásra elég a megkeresett 1500$. Elején reménykedtem benne, hogy annyi pénzt haza tudok hozni, az "amerikabeutazós" túra mellett, hogy a mostani költségeket legalább fedezni tudjam, de így 2 hét üdvösségért nagyon soknak tűnik, amit kérnek cserébe nekem. Nyelvtudással, illetve közösségbe illeszkedéssel nem lenne gondom.

2014. nov. 26. 21:51
1 2
 1/11 szabina555 ***** válasza:

nem arról szól a program, hogy pénzt hozzál haza, hanem hogy 3 hónapig az USA-ban légy, megismerj egy másik kultúrát, embereket a világ minden részéről, sok új dolgot kipróbálj és rengeteg élményed legyen, és a végén még utazgathatsz is a nyáron megkeresett pénzből. alapesetben 155ezerből épphogy a repjegyet úsznád meg az USA-ba, nemhogy még ott legyél 3 hónapig.

ha neked ez nem elég, és csak pénz kellene, akkor ne menj, nem élveznéd, nem neked való.

am.meg a tábor sem csak a munkáról, sőt, kifejezetten élvezetes a tábori élet is, ha nyitott vagy rá. :)

2014. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
CAMPLEADERS!!! :D:D:D De tényleg nem a pénzszerzésről szólnak ezek a programok. Viszont ha még sosem voltál Amerikában, hatalmas élmény lesz :):)
2014. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"De tényleg nem a pénzszerzésről szólnak ezek a programok"

"ha neked ez nem elég, és csak pénz kellene, akkor ne menj"

Én annak örülnék, ha 0-ra ki tudnám hozni, nem meggazdagodni szeretnék. Az meg hogy 3 hónapig az usa-ban vagyok, ahol 2,5 hónapig egy táborban melózok, lehet velem van a baj, de én érzem át miért olyan jó ez

Hogy élvezem ki a tábort is ha napi 10 órát melózni fogok?

2014. nov. 26. 22:32
 4/11 szabina555 ***** válasza:

255ezret befizetsz, kb.250ezret keresel.. nekem ez bőven több, mint nullára kihozod. az hogy ebből mennyit költesz el, a te dolgod.

nem feltétlen dolgozol napi 10 órát, sőt.. de ahol igen, ott is jó móka.

de komolyan, te ne menj inkább, ne vedd el a helyet mástól, nem fog tetszeni, ha már alapból így állsz hozzá, és problémáid vannak vele.

és igenis vannak, nagyon sokak, akiknek nagy dolog, hogy 3 hónapot kint vannak, még úgyis ha ebből 2,5 hónapot dolgoznak

2014. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 szabina555 ***** válasza:

*155ezret fizetsz be, bocsánat

(és ezek saccperkábé összegek csak)

2014. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyenlőre tényleg nem értem, de próbálom átérezni még amit mondasz :) remélem kapok még választ mástól is
2014. nov. 26. 22:56
 7/11 Singham ***** válasza:

Ez a program nem a pénz keresésről szól, ne úgy fogd fel, hogy ebből fogsz pénzt keresni. Egy magyarnak inkább az angol fejlesztéséről szól, hisz kint angolul kell megértetned magadat. Nem pénzt kapsz érte, hanem tapasztalatot + minimális ismeretséget, ha összebarátkozol a többi társaddal.

A pénzt meg haza is hozhatod (visszaút nem tudom, hogy van, neked kell-e repjegyet venned), itthon meg átváltod Ft-ba és bőven visszajön a befektetet pénz.

2014. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Everya válasza:
Én is megyek idén, ha minden igaz. Nekem eszembe se jutott, hogy pénzkeresés miatt menjek. Őszintén, én úgy is mennék, ha nem kapnék fizetést. Szerintem az élmény miatt teljesen megéri. Rengeteg új embert, új szokást ismersz meg. Ha pénzt szeretnél keresni, akkor menj dolgozni Európába. És ahogy már írták 155ezer forintból alaphelyzetben nem tudnál megoldani egy amerikai kiutazást. (oda-vissza út ennél jóval több)
2015. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia,


Én kétszer is voltam az USA-ban a Camp Leadersszel, és életem legjobb döntésének tartom, hogy kimentem. Mondom ezt úgy, hogy a keresetemet nem költöttem el, mert önfenntartó egyetemista lévén nem engedhettem meg magamnak az utazást, illetve nem tudtam volna következő nyáron is kiutazni, mert nem lett volna pénzem a repjegyre.


valóban sok a munka, nálunk konyhán napi 10 óra volt. De így is rengeteget láttam Amerikából! NY és Pennsylvania államban voltam, és a szabadnapokon mindig kerékpártúrázni mentünk, vagy a gyerekeknek szervezett utakra. Las vegasba és a nyugati partra nem jutottam el, de a környéket és Manhattant nagyon jól megismertem. De a lényeg nem is ez, hanem a sok barát, akikre szert tettem. Ők a világ minden pontjáról voltak, és a fárasztó munka is könnyebb volt, mert tudtam velük beszélgetni.


Camp Leaders forever!

2015. febr. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia,


Én kétszer is voltam az USA-ban a Camp Leadersszel, és életem legjobb döntésének tartom, hogy kimentem. Mondom ezt úgy, hogy a keresetemet nem költöttem el, mert önfenntartó egyetemista lévén nem engedhettem meg magamnak az utazást, illetve nem tudtam volna következő nyáron is kiutazni, mert nem lett volna pénzem a repjegyre.


valóban sok a munka, nálunk konyhán napi 10 óra volt. De így is rengeteget láttam Amerikából! NY és Pennsylvania államban voltam, és a szabadnapokon mindig kerékpártúrázni mentünk, vagy a gyerekeknek szervezett utakra. Las Vegasba és a nyugati partra nem jutottam el, mint a munkatársaim nagy része de a környéket és Manhattant nagyon jól megismertem. Ez is nagy szó! De a lényeg nem is ez, hanem a sok barát, akikre szert tettem. Ők a világ minden pontjáról voltak, és a fárasztó munka is könnyebb volt, mert tudtam velük beszélgetni.


Camp Leaders forever!

2015. febr. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!