Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los Angelesi magyarok! Egyszob...

Los Angelesi magyarok! Egyszobás lakás bérlése Los Angelesben hány dollárnál kezdődik havonta?

Figyelt kérdés
Kanadából érdeklődök, 1000 dollár körül lehet találni olyat, ami élhető? Ti milyenben laktok?

2014. nov. 28. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
1300-1400 USD/hó -tól kezdődnek a normális környéken lévő kis lakások.
2014. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
mi a nejemmel 2105 USD-ért bérlünk egy 2 szobás, 1 fürdős lakást Hermosa Beach-en. elég drágák a lakások. Ny, La, Chi éz egyéb nagy városok drágák a lakhatás szempontjábòl.
2014. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hú igen, az elég drága, én is nagyvárosban vagyok, 1100 egy egyszobás..
2014. nov. 29. 00:51
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Los Angeles, New York es hasonlo metropolisok jelentik az atlagos magyarnak Amerikat.

Kevesen tudjak hogy pl. Floridaban 3 haloszobas 2 furdoszobas 2 garazsos 3-4 eves uj hazakat videki kornyezetben 500 dollarert is ki lehet berelni havonta. Csak tudni kell hol, kitol, mikor es hogyan. 2

2014. nov. 29. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, most én is a városi életre gondoltam. de ez az 500 dollár eléggé meglepett. Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 29. 13:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4!


Lehet hogy van annyiért is, a környéken meg se munka, se közbiztonság. Mert ne próbáld meg bemesélni hogy még munka is van a környéken meg biztonságos is. Amerika nem csak az említett vàrosok, de azért ha rendes környéken, normál színvobalon akarsz lakni, 800 usd/hó alaty nem nagyon van nagyvárosi lakás. (a slágervárosokban meg 1200-1500-től indulnak.)

2014. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy lehet talalni, csak keresni kell. Az se mindegy szamodra mi az elheto.


Mi Santa Monica varosaban 1600-ert berlunk egy 1 szobast, oceanra nezo erkellyel, DE! mi mar itt lakunk lassan 10 eve. A szomszed kikoltozott, felujitottak az egesz lakast es a kovetkezo lako mar 2500-ert tudta csak kivenni!


Minel meszebb mesz az oceantol annal olcsobb (ha Monicat vesszuk peldanak). A Valley-ben 1600ert mar butorozott hazat berelhetsz.

Tenyleg nagyon nem mindegy, hogy hol!!!


Rent.com vagy Forrent.com hasznald ne a GYIKon erdeklodj, mert irto szubjektiv hogy mi mit mondunk!

2014. dec. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 5. 00:54
 9/10 anonim válasza:

Érdeklődj utána, hogy egészen pontosan milyen környékről van szó és annak melyik részéről. Miami alapján (igen, tudom, hogy az Florida :) ) csupán 1-2 utca távolság is igen nagy különbséget jelenthet (árban, utcaképben, közbiztonságban... stb. akár közlekedésben is).


Ez az oldal segíthet:

www(pont)city-data(pont)com/forum


Ha nem vagyok indiszkrét; Kanada melyik részéről költözöl (gondolom én; Vancouver környékéről mész délre)?

2014. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm s segítséget, a keleti részen vagyok, Torontó környékéről tervezek.
2015. jan. 3. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!