Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA-nak vagy Kanada melyik...

USA-nak vagy Kanada melyik részére a legolcsóbb kimenni kirándulni? Mennyiből és hogyan lehet legolcsóbban kihozni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom h fél millióból már kilehet menni de ennyi pénzt én 1 év munkával tudok csak összespórolni és máshol is van helye fél millió forintnak.
2014. dec. 18. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A félmillió tényleg a legalja, így még nincs szállás, kaja, biztosítás.

Átrepülni nem olcsó dolog. Ha nem akarsz ennyit rászánni akkor nem kell kimenni.

2014. dec. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A repülő 150-től van. A többi 350 mire megy el? Ez azért elég sok pénz.

Nem az van h sajnálom csak nekem nagyon meg kell dolgozni fél millióért is és ha most lenne fél millióm akkor annak a pénznek sok helye lenne.

2014. dec. 18. 16:21
 3/4 szabina555 ***** válasza:

először is döntsd el, hogy mennyi időre mennél, pontosan hova (Usa vagy Kanada vagy mindkettő) és melyik városokba nagyjából. tána pontosabb összeget lehet mondani.


félmillióból bőven ki lehet hozni mondjuk egy egy hetes NY-i utat, bár az tényleg nem luxus körülmények között lenne..

2014. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kell luxus és mind1 hogy melyik része.
2014. dec. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!