Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadai rokonok?

Kanadai rokonok?

Figyelt kérdés

Szóval lehet, hogy nem megfelelő a kategória, de nem tudtam hova tegyem :)

A kérdésem: nyáron megkerestek kanadai rokonaink- déd nagymamám testvérének a leszármazottjai, 16 éves vagyok, lehetséges az, hogy én kimennék velük lakni.

Tehát lehetséges, hogy én ott velük éljek, van erre valami jogszabály, nehéz a procedúra?



2014. dec. 17. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. A rokoni kapcsolat ami elég távoli is, nem ad előnyt neked. Ha ez így lenne minden harmadik magyar mehetne ki mert olyan távoli rokon elég sok embernek van (nekem is van amerikai rokonaim a dédpapám gyerekei, unokái, dédunokái)
2014. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oké, de ők fel is vették a kapcsolatot velünk és egy családfát is összeállítottunk
2014. dec. 17. 23:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Na és? Azért mert felvették a kapcsolatot, és családfa is van, még nem jelenti azt, hogy csak úgy kimehetsz. Ez nem jelent előnyt.

Én is tartom az amerikai dédunokákkal a kapcsolatot, voltam is nyaralni nálunk, és ők is voltak nálam, de ez nem elég. Ha kint akarsz élni, akkor végig kell járnod a hivatalos utat.. 16 évesen gyám nélkül amúgy sem mehetnél. Nyálazzátok végig a jogszabályokat, engedélyeket..

2014. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szóval nehezen, de meg lehet oldani?
2014. dec. 18. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt böngészd át első lépésként:

[link]

2014. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz
2014. dec. 20. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!