Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan költözhetnék ki Amerikába?

Hogyan költözhetnék ki Amerikába?

Figyelt kérdés
Már egészen kicsi korom óta az minden vágyam hogy híres színésznő, modell leszek és kiköltözök Amerikába. Szerintetek egy Magyarországon elvégzett például Színművészeti egyetemmel külföldön "befuthatok"? Vagy többre mennék ha kiköltöznék és ott kezdenék ilyenbe? Modellügynökségek közül melyik az úgymond legjobb? Hova érdemes jelentkezni? Attractive? Sokat hallottam már róluk és ahogy a Cosmoban olvasom nekem megbízhatónak tűnnek. Esetleg tapasztalatok? Most nem az érdekel hogy mik az elvárások ne kezdjétek el mondani hogy hogyha nincs ez meg az akkor nincs esélyem azokkal tisztában vagyok. Olyanok nem érdekelnek hogy "ugyse sikerül", "lehetetlen" stb. ilyenekre nem vagyok kíváncsi!! Olyanok írjanak akik tudnak segíteni! Köszönöm előre is.
2015. jan. 27. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
1 millió ugyanilyen kérdés volt már a gyakorin. Tessék elolvasni a 2 millió választ amit írtak.
2015. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

: a Cosmoban olvasom nekem megbízhatónak tűnnek


Ja. A Cosmo az megbízható. Hát akkor sok sikert.

2015. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha modell akarsz lenni, csak bevállalósnak kell lenni....de ott nem ám a kert felását értik ezen ;)
2015. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem olyan valaszok kellenek, hogy mi kella kikoltozeshez, akkor mit irjunk?

persze, menj csak!

2015. jan. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem egészen kicsi korom óta vágyam hogy saját sugárhajtású repülőgépem legyen. Most nem az érdekel hogy mik az elvárások ne kezdjétek el mondani hogy hogyha nincs ez meg az akkor nincs esélyem azokkal tisztában vagyok. Olyanok nem érdekelnek hogy "ugyse sikerül", "lehetetlen" stb. ilyenekre nem vagyok kíváncsi!! Olyanok írjanak akik tudnak segíteni! Köszönöm előre is.
2015. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A magyar színészképzéssel nem fogsz befutni külföldön (itthon se nagyon). Ha valamit is érne az itthoni képzés, már kéne lennie egy világsztárunknak. Szerintem inkább külföldön tanulj.

A modellkedésről: a legjobb magyar ügynökség a VM, nekik van a legjobb nemzetközi kapcsolatrendszerük. Szerintem náluk próbálkozz.

2015. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de érettségi után jelentkezhetsz egyetelmre az Usába pl New yorkban, The American Academy of Dramatic Arts, gondolom Los Angelesben is vannak ehhez hasonló sulik. Nem könnyű bejutni, de nem is lehetetlen. Viszont nem kevés pénz. De még ha gimi alatt vállalsz diákmunkát, és pl. Az első évet valahogy ki tudod fizetni, ha még a szülők segítenek, akkor utána már tudsz kint is egyetem mellett diákmunkát válallni, így a többi évedet már tudod finanszírozni. tehát először az utazás és az első év pénze kell hogy meglegyen.

A modellkedést én nem támogatom, volt kapcsolatom nemzetközi modellügynökséggel, de én nem ajánlanám. Színjáték, bájvigyorgás, hazugságok. És szerintem nem ez az élet

inkább akkor a színművészeti. Ha már New Yorkban végzel, akkor utazhatsz az usába és ha ügyes vagy, amihez hozzá tartzik a perfect angol, tehát már alig-alig hallatszik az akcentusod, kaphatsz kisebb szerepeket. Jókor kell lenni jó helyen.

2015. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeket! Próbálkozok. :D
2015. jan. 31. 20:28
 9/9 anonim válasza:
Úgy tudsz legegyszerűbben kiköltözni, hogy kimész au pair-nek és amíg kint vagy (1 év) elveteted magad az első amerikaival, aki valamiféle érdeklődést mutat irántad. Modell, színésznő valószínűleg sosem leszel. Sajnos ez az igazság. Remélem tudtam segíteni.
2015. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!