Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kiköltözés Amerikába?

Kiköltözés Amerikába?

Figyelt kérdés

Ki szeretnék költözni Amerikába. Még 3 évem van a gimiből de a tovább tanulást se biztos hogy megvárnám.

Hol kezdjek neki hova menjek (nincs semmi kapcsolatom) es ezt az egeszet hogy csinaljam ?

Meg annyi hogy erősen fontolom hogy katonának megyek ha így tennék az mennyivel befolyásolná a dolgokat ? Illetve tűzoltó vagy rendőr?


Örülnék ha kint élő magyar is válaszolna ha lehet.



2015. márc. 4. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Már rendesen hiányoztak ah ilyen hogyan költözzek ki/telepedjek le/menjek ki amerikába kérdések,főleg hogy valami csoda folytán több mint 24 órája nem tett fel senki ilyen kérdést.............a te gépeden amúgy ezek szerint nem működik az oldal keresője........
2015. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó


Nyilván már sok ilyen kérdés van és én is kerestem de nem sok hasznos infot találtam mivel nagyjabol csak ilyen hozzaszolasok vannak hogy "jaj már megint egy ilyen kérdés"

2015. márc. 5. 12:36
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Pedig nem ártana visszakeresni...

Ha az USA-ra gondolsz, kb. esélytelen a dolog. Ha nincs amerikai házastársad, nem leszel kiemelkedő szakember (pl. nemzetközileg elismert színész vagy szívsebész főorvos) és nem nyersz a zöldkártyalottón, akkor nem fogsz tudni kiköltözni.

2015. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

szerintem ez igy egy elegge nehez tervnek tunik.ha nincs rokonod senkid kint. nekem a parom el kint aki amerikai. de meg igy sem egyszeru a dolog....

sok szerencset

2015. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem kell okvetlenul sziv sebesznek lenni, eleg ha peldaul tapasztalt muszeresz vagy, az a lenyeg hogy talalj egy olyan ceget ahol hajlandok lesznek alkalmazni es megkerni szamodra tartozkodasi engedelyt. Az is nagyon nehez, de nem lehetetlen. Keresd meg a Google-ben milyenek a hianyszakmak USA-ban as abban az iranyban szerezz szakmai tapasztalatot.

Katona, rendor vagy tuzolto csak akkor lehetsZ ha legalis vagy.

Esetleg, itt maradhatsz illegalisan, de ezt senkinek nem ajanlom.

Kulonben US kovetseg weboldalan mindent meg lehet tudni.

2015. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam fontolgatom a katonaságot az mennyire befolyásolja a dolgokat ?
2015. márc. 5. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Olvasd el az elozo valaszt. Csak akkor lephetsz be amerikai hadseregbe ha LEGALIS vagy, tehat ha van legalabb zold kartyad.


In order to join the US Military, you must either be a US citizen, or you must be a legal permanent immigrant, physically living in the United States, with a green card.

2015. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
kérdező fogd már fel,hogy lehetsz te sirásó,katona vagy pék,akkor is esélytelen a dolog!Mit nem lehet ezen megérteni?!
2015. márc. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

...és én is kerestem de nem sok hasznos infot találtam... vagy hazudsz vagy idiota vagy ugyanis en magam ("kint élő magyar" vagyok) es kb 3 eve cseszem az idom itt a GYIKon es kb. 218 ehhez hasonlo kerdest valaszoltam meg, es ha mas nem is, akkor az en valaszaim tutti hasznosak mert 10 eve elek itt, vagom a temat, es ha hiszed ha nem oszinten, legjobb tudasom szerint szoktam a tenyeket kozolni, es nem a velemenyemet, hogy "ugyse sikerul, haggyadmar" stb.


Nemcsak USA kikoltozes temaban, de USA rendor, -katona, -tuzolto temaban is. Van meg 3 eved a gimibol, az boven eleg, hogy visszakeress es megtalald a hasznos valaszokat es a sajat es a mi idonket sporold meg felesleges kerdesek kiirasaval!

2015. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!