Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Átírható-e az utazás (visszaút...

E Edit kérdése:

Átírható-e az utazás (visszaút Bp. -re) dátuma a Orbitz társaságnál vásárolt jegy esetén?

Figyelt kérdés
Nem találtam sehol az oldalukon erre vonatkozó információt, Jacksonville-ből indulnék, de a helyzet úgy adta, hogy hamarabb haza kell utazzak. Tudnátok segíteni? Köszönöm
2015. márc. 16. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni és az oldalukon sincs -- minden jegy feltételei mások. A foglaláskor kapott emailben van benne, van egy hatbetű-szám azzal elvileg online vagy telefonon tudsz változtatni de mindenképpen az Orbitz-hoz kell fordulni. Ha sikerül is, 150-200 dollár lesz legalább.
2015. márc. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sima, akciós turista osztályú jegyet általában sem lemondani, sem módosítani nem lehet
2015. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az Orbitz a legnagyobb g..i a repjegy piacon, szerintem semmi eselyed sincs, hogy bármit elérj náluk. Jók az áraik, de ha bármi komplikáció akad, akkor megszivtad.
2015. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egy telefont mindenkepp meger

add elo a hattyu halalat, hogy otthon csaladi krizis, talan meg kedvezmenyt is adnak a valtoztatasi dijbol

hivd fel a kartya tarsasagot amivel a jegyet fizetted, hatha tudnak segiteni

2015. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Lehet valtoztanii csak fizetni kell atirasi koltseget ami valtozo.Ha gepet valtasz akkor mind a kettonel van ez a koltseg.
2015. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha gepet valtasz akkor mind a kettonel van ez a koltseg. - Az USAbol nincs kozvetlen jarat Magyarorszagra, ezert mindenkeppen csatlakozni fog valahol.


Pl. JAX - LHR - BUD


Egyaltalan nem kell ket atirasi dijat fizetni, mert a jegyet egyben vette meg, vagyis JAX - BUD jegyet, ezert csak egyszer kell a dijat kifizetnie.


De ha nem ertesz hozza, nem tudom felfogni, hogy minek irsz?


Egyebkent hivd fel a legitarsasagot is, aki utaztat (az most mindegy, hogy az orbitznal vetted a jegyet) kerdezd meg az airlinet, lehet hogy ok is tudnak valtoztatni ha pl. betegsegre vagy family emergency-re hivatkozol!

2015. márc. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Velem is elofordult hogy meg kellet valtoztatnom a jegyet New york-Bp Frankfurti atszallassal.$200 kellet fizetnem jegyenkent $400 EGY IRANYBA mivel hogy atszaltam.De ez fugg attol milyen jegyet veszel mert van olyan is amit ingyen lehet cserelni csak az dragabb.Ha az Orbitzon vetted akkor ok tudjak cserelni nem a legitarsasag.


Ez az orbitzrol van


How much does it cost to change my airline ticket?


All airline tickets are subject to the rules and restrictions you agreed to at the time of booking.

Orbitz charges $30.00 per ticket to change. You can also expect to pay an airline change fee of up to $200.00 per ticket for domestic flights and $300.00 per ticket for international flights. You also may be required to pay a difference in fares, if your new flight costs more than the original.


Ha #6 tudna angolul akkor ott van hogy "per ticket"

es nem okoskodna.De mivel Edit ketszer cserel gepet igy tobb is lehet.Es ha felment a jegy ara amiota vette akkor a kulombozetet is ki kell fizetni.

2015. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha #6 tudna angolul - csak annyira, hogy 10 eve elek az Allamokban es sajnos nagyi betegsege miatt majdnem cserelnunk kellett jegyet es akkor felhivtam oket es csak egyszeri dij lett volna pedig az is connecting jarat volt, talan JFK vagy LHR, mar nem emlexem.

Az airline azt is kozolte, ha esetleg elhalalozik a csaladtag, akkor kedvezmenyt is adnak!

2015. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De ha nem ertesz hozza, nem tudom felfogni, hogy minek irsz? "


Te mibol gondolod hogy ertesz hozza.Azert mert veled igy tortent az nem azt jelenti hogy ezek a szabalyok.Minden repulo tarsasag mas.

2015. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!