Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazik valaki Air Canada...

Andrasnagy kérdése:

Utazik valaki Air Canada járattal Budapestről Saskatoonba, Frankfurton és Toronto-n át Saskatoon-ba, vagy legalább valamely átszálló pontig?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedül leszel
2015. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ezekre a kérdésekre én mindig ezt válaszolom: mit akartok ezekkel? Mi van ha valaki igen? Gondolod hogy nem hiányzik neki más mint hogy egy vadidegen ráakaszkodjon? És mégis minek? Azon is szoktam ám csodálkozni amikor szinte naponta valaki beír hogy jaj életemben először repülök, mit is csináljak? Hát ugyanazt apóca, amit azok a százmilliók csináltak akik már repültek életükben!


Arról nem szólva, hogy én attól tartanék hogy a kedves idegen megpróbálna lukat beszélni a hasamba majd egy óvatlan pillanatban arra kérni hogy segítsek vinni a cuccát. Na persze.

2015. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tiltani kellene az ilyen kérdéseket.. Semmi értelme nincs és kitudja miért keres utitársat..
2015. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DNASH válasza:
Fizessed és megyek
2015. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!