Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik kellenek ahhoz hogy ki...

Mik kellenek ahhoz hogy ki lehessen egy magyarnak költöznie Amerikába?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne?Melyik részére lenne a legérdemesebb menni?Tényleg tudni kell az Amerikai történelmet?Mennyi időt venne körülbelül igénybe? Tényleg ennyire nehéz lenne kiköltözni?
2015. márc. 19. 15:49
 1/8 anonim válasza:
En is szeretnek menni, mindig is nagy almom volt, bar eleg nehez, most Anglaiban elek... Ismerosom nincs kint, tehat az esely kozel a 0-hoz. Nagyon, de nagyon jo szakmanak kell a kezedben lennie, de meg akkor is nagyon, de nagyon keves az eselye annak, hogy kint egy amerikai pont egy magyar munkast fog keresni amerikai helyett. Feketen kimehetsz, de nem eri meg, ahhoz pedig hogy legalisan legyel kint, ismerettseg nelkul nagyon keves eselyed van.
2015. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja, es hogy erdemes? Nem tudom. Amerika tuti nem olyan mint a filmekben, es a gazdasaga sincs az egekben. En ahova mennek: Phoenix, bar, hogy ki hova menne, teljesen szubjektiv.
2015. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

> Mik kellenek ahhoz hogy ki lehessen egy magyarnak költöznie Amerikába?


Rengeteg tanulas es munka.


> Érdemes lenne?


Nem.


> Melyik részére lenne a legérdemesebb menni?


Attol fug milyen idojarast kedvelsz.


> Tényleg tudni kell az Amerikai történelmet?


Nem.


> Mennyi időt venne körülbelül igénybe?


Az ugyintezes ideje nehany hettol kb. 10 evig valtozik attol fugg milyen vizumkategoriaban vagy.


> Tényleg ennyire nehéz lenne kiköltözni?


Igen, sot, annal is nehezebb.

2015. márc. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megfogom már számolni hány "ilyen" kérdés van ezen a ... oldalon:D
2015. márc. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ó,4-es hagyjad már!kb egy hete nem láttam ilyen kérdést az oldalon hogy szeretnék amerikába menni/élni/dolgozni/kiköltözni stb........szinte mpar hiányzott.....de hogy válaszoljak is :

mi kell hozzá?

1)megérteni hogy gyakorlatilag lehetetlen

2)elfogadni hogy lehetetlen!

2015. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 frank1997ize válasza:
egy csaj,kimész kilencven napra megismerkedsz egy csajjal pár hónap/év múlva feleségül veszed de ne rögtön és ne pénzért,szóvaal ne legyen érdek,és ne jöjjön rá a csaj se hogy csak Amerikáért akarod ezt csinálni magyarul a zöldkártyáért az állampolgáságért és az egész életedért,ne kapkodd el ezt a kiköltözős dolgot,mit tudom legyél vele max egy évet együtt,kérd meg a kezét,azt 3 év és már amcsi vagy csak,próbáljatok meg nagyon keveset veszekdeni meg ilyenek nehogy válás legyen a vége.
2015. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy mit akarsz itt man tiszta Amerika van. Oda meg csak mennyel majd agyonlönek a nigerek.
2015. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Flores84 válasza:
Nekem 6 evebe kerult. A vizumtol az allampolgarsagig. Ja, meg rengeteg sok penzbe. Hogy megerie-e? Nekem megerte. Melyik resz vagy varos? Az attol fug hogy szereted-e a nagyvarosi eletet, melegebb vagy huvosebb idojarast kedvelsz. En delen lakok, Tennessee-ben, egy kis varosban (Helenwood). En egyetemi diplomaval jottem ki, de vissza kellett mennem egyetemre meg 4 evre, mert senki nem vett fel a Magyar diplomaval.
2015. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!