Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik szervezetet ajánljátok?

Melyik szervezetet ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok:-)

Régóta nézegettem az usa/angliai középiskolai programokat egy tanévre és a kérdésem az lenne,hogy ti melyikkel voltatok kint,melyiket ajánljátok.

Minden javaslatot,tapasztalatot szívesen meghallgatok ha leírnátok.Előre is köszönöm.:)



2015. ápr. 2. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
AFS-sel voltam kint, azt tudom ajánlani. a többit én nem ismerem. AFs-sel USA-ba tudsz menni, de Angliába nem.
2015. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csöpike555 válasza:
En Nacel Open Door-ral voltam kint, de azzal semmikepp ne menj. Egyatalan nem foglalkoznak Veled, kb telejsen egyedul vagy kint. Ha nagyon jol tudsz angolul, akkor az ASSIST nevut ajanlom. Igen olcso, es elit, a problema csak annyi vele, hogy kb 2 ember megy ki Magyarorszagrol.
2015. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lanyom a YFU-val volt cserediak, az USA-ban. Azota mar letelepedett, es csaladja van.

Azt hiszem, 16 evesen lehet jelentkezni, 17 evesen utazik (ha megfelel, kulonbozo teszteken kellett resztvenni), es 1 iskolai evet toltott kint.

Magyarorszagon nem fogadtak el a kint toltott evet, de nem bantuk, hogy igy lett. Igy latta a kulonbsegeket, az elonyoket-hatranyokat, erettebben tudott donteni a kikoltozesrol/maradasrol.

Nincs honvagya :)

2015. ápr. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat:-)
2015. máj. 3. 00:08
 5/5 anonim válasza:

Into : [link]

Nagyon sokan dícsérik.

2015. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!