Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehetek AU-PAIR az...

Hogyan lehetek AU-PAIR az USA-ban? Légyszi osszátok meg tapasztalataitokat, véleményeteket, ill ajánljatok céget, vagy családot, ha tudtok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Te mikor akarsz menni?
2010. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne.:D de majd engem csak 18 éves korom után..mostmég fiatal vagyok ehhez.:P
2010. aug. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék:) Kár, hogy 18 év alatt nem lehet....Úgy elmennék már jövő nyáron..:)
2010. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
én nem vagyok még au pair,de nagyon szeretnék csak sajna az egyetem miatt nem tudom mit csináljak....sztem előbb mindenképp keress egy megbízható ügynökséget,én nagyon filózok az ügynökségen mert erdélyi vagyok s itt nincs olyan nagy választék de Mo-n több választék van...állítólag az Au pair in America megbízható ügynökség...hány éves vagy?
2010. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én akár már holnap is elindulnék :) 24 vagyok. Hallottam én is, hogy aupair in Americát dícsérik. Kíváncsi lennék olyan emberkék véleményére is, akik már végigjárták ezt az utat...:)
2010. aug. 11. 10:52
 6/15 anonim válasza:
én au pair in america-val mentem, New Jerseyben voltam. Szuper volt!!! Ajánlom. Az irodát is, bár én 2000-ben mentem ki (már 10 éve! Hihetetlen) hogy azóta milyen az iroda nem tudom, de akkor én teljesen elégedett voltam,a zt kaptam, amit mondtak. Egy tanács, nem muszáj megfogadni, de nagyobb gyereket választani jobb, mint kicsiket, mert ők már iskolába járnak és úgy sokkal több szabadidőd marad. Én pici gyerekekre vigyáztam és irigyeltem azokat, akik nagyobbakra, mert nekik szabad volt szinte az egész napjuk, csak suli után volt dolguk a gyerekkel/gyerekekkel. De persze nem ez a lényeg. Hanem hogy tök jól megtanultam angolul, sok barátot szereztem és rengeteg élményt. Ne hagyjátok ki!!!
2010. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
bocsi az offért...vajon hova írjak emailt h megtudjam Romániában mely ügynökségeknek van kirendeltsége...vhol olvastam h talán az au pair in America-nak van de nem tudom...v írjak az ügynökségnek s kérdezzek rá h vane kirendeltsége itt?...én is nagyon akarok már menni,inkább halasztok az egyetemmel csak mehessek,úgy érzem h muszály menjek...
2010. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

[link]


megtalálható a román iroda címe a honlapjukon, linkeltem

2010. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
nagyon nagyon köszi,még egyszer kerestem de akk még az volt kiírva h nincs helyi képviselő v vmi hasonló...még 1x köszi szépen:D
2010. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En is az Au pair in America-val jottem ki... es minden nagyon szuper volt! Tenyleg figyelnek rad! A 4 napos "orientation" Cannecticut-ban is szuper volt! Ott mar azokkal az au pair-ekkel kerulsz egy szobaba, akik ugyanoda mennek mint te. Es tok jo hangulatu volt. Nekem a csaladdal sem volt semmi kulonos problema...a gyerekek tunemenyek voltak!!!!:-) En csak ajanlani tudom az ugynokseget.
2010. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!