Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki volt USA-ban Au pair, mik...

Aki volt USA-ban Au pair, mik az utazas elotti elokeszuletek, miket kell elintezni, hogy kijuthass?

Figyelt kérdés
Iden masik orszagba megyek, de jovore szeretnek Amerikaba menni. Eloszor is: olvastam, hogy sokan kozvetito ceggel mennek ki. Megeri ez egyaltalan? En egy au pair kereso oldalon talaltam csaladot, es hozzajuk megyek iden. Na de tegyuk fel, hogy ugyanigy talalok csaladot Amerikaban. Mi a kovetkezo lepes? Vizumigenyles, stb ezekre gondolok. Mik azok a feltetelek, ami alapjan tobb mint 90 napot kint tolthetek legalisan. Remelem azert nagyjabol ertheto, mire gondolok. Tulajdonkeppen az elotte levo "papirmunka" erdekel. Aki volt esetleg kint, az meselhetne a tapasztalatairol. Es legyszi, okoskodo, minden leben kanal emberek ne faradjanak, mert messzirol teszek a velemenyukre. Csak az irjon, aki hasznalhato informacioval rendelkezik. Koszonom!

2015. ápr. 19. 06:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit elfelejtettem leirni, hogyha iden megyek USA-ba 2 hetre csak kirandulas celjabol, attol meg a kovetkezo evben kimehetek igy dolgozni hosszabb idore?
2015. ápr. 19. 06:53
 2/3 szabina555 ***** válasza:

igen, kimehetsz jövőre dolgozni, attól hogy most mész turistáskodni.

és azért mennek közvetítőcéggel, hogy az segítsen nekik vízumot intézni (gondolom én). ha áll mögötted egy szervezet, amolyan vízumszponzor, akkor könnyebben megkapod a vízumot. de lehet au-pairkedés téren máshogy van, más szezonális munkánál ez így van.

2015. ápr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor majd ennek jobban utananezek. :) Koszonom a valaszt! :)
2015. ápr. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!