Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Sos! Konnektor átalakító...

Sos! Konnektor átalakító kapható a praktikerben, jó lesz ez az Usa-ban?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy középen beledugom a 220-as dugót, és körben kb 5 fajta kül. dugó rá van írva melyik hova való, van Amerika, Ausztrália, stb. Jó lesz ez kint? ez kb 3000,- nem transzformátor, csak átalakító dugó. samsung 5230-as, illetve egy samsung videokamerához kellene, bírni fogják, hogy nem alakítja át az áramot? TApasztalatok? vagy hol kell venni ilyet?
2010. febr. 22. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázni kell mert ott van 110 és 130V-os hálózat is, nem biztos, hogy a 230V-ra készült berendezések megbízhatóan működnek 110V-al, és lehet hogy tönkre is megy. De ezt készüléke válogatja. Vannak már olyan adapterek például telefonhoz laptophoz amire az van írva hogy 90-240V AC ez bárhol jól fog működni.
2010. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mikor mi kint voltunk nem működött semmilyen elektronikus cucc átalakítóval sem, mert ugye attól még hogy bele tudod dugni, nem lesz több áram...talán a telefon töltők működtek, de én vettem pár ezer ft-ért olyan hajszárítót az auchanban, amire rá van írva hogy 110el is működik.

Nem tudom milyen elektronikus cuccokat akarsz vinni, de nagy rá az esély hogy átalakítóval sem fog működni.Tényleg csak az működik amire rá van írva

2010. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mihez akarod használni? Laptophoz jó. Hajszárító, konyhai berendezések, vasaló, kis dolgok stb. nem működnek. Ez tapasztalat. A mobilodat nem fogod tudni használni az USA-ban. Én töltővel sem próbálkoznék. Én vettem újat. Ne próbálkozz, mert baj lehet belőle. Nálunk a családban történt egyszer ebből baleset.


USA-ban élő.

2010. febr. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mobilom biztos tudom használni, végre sikerült megnéznem mindennek a töltőjét és mind tudja 100V-tól tölteni magát szóval nem lesz gond. miért mondod hogy nem megy a mobil kint? három sávos szóval ezzel nem lehet gond.
2010. febr. 27. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!