Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York melyik részén érdemes...

New York melyik részén érdemes szállást foglalni (motel/panzió bőven elég, nem kell, hogy hotel legyen), ami jó helyen is van nagyjából, és nem drága? Kb mennyibe kerülnek az ilyen szállások egy napra?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is!
2015. máj. 26. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked kellene tudnod mit akarsz, és nem mások feje után menni.

Bármely szálláskereső millió találatot fog hozni. Szűrd le őket az általad preferált árkategóriára.

Nézd meg, mennyi lenne, ha kicsit kintebb laknál, és számolj hozzá időt, metrójegyet.

Manhattan hihetetlenül drága.


Sose higgy másnak, és más értékrendnek. Amikor megkértem - korábbi életemben - valakit, foglaljon épp manhattanban szállást, foglalt egy 180 dollár per éj árú szobát egy személyre. Nem mondom, szép volt a huszonnyolcadik emelet egy lepukkant manhattani helyen ennyiért, de szívesen eltettem volna a felét, és inkább metróztam volna.

Aztán foglaltam külvárosit is, tele volt ku.ákkal, és mindenütt g ci szag volt. Két percet voltam benn. Visszakértem a pénzt, és tovább álltam.

Nézz szét, bízz a hotel értékelésekben, és válassz olyat, ami neked tetszik.

2015. máj. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En a magam reszerol Queensben szoktam megszallni, amilyen kozel a 7/F/Q-hez tudok, annyira. Tartozkodasi idotol fuggoen vagy AirBnB vagy valami szallas, tobbszor is a Sleep Inn / Howard Johnson Inn, Long Island City-ben kotottem ki mivel elkepeszto kozel van Manhattenhez (ket metromegallo, a 21st - Queensbridge allomas meg uszkve egy perc mindket hoteltol) viszont altalaban sikerul 100dollar/ejszaka alatti aron foglalni.


A kornyek viszont... erdekes. Nem veszelyes. De a ronda nagy tanacsi hazak, hat nem egy milliomoskornyek.


Azonfelul nincsenek nagy igenyeim a hotelben, legyen tiszta, legyen egy agy meg egy zuhanyzo.

2015. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1es-nek és 2-esnek is igaza van. Manhattan nem a magyar pénztárcához van szabva. Mi is Queens-ben laktunk, azt hiszem a Jamaica Inn-ben. Teljesen jó volt, metrózni kell, de nem baj.


Ha mindenképp Manhattanban akarsz megszállni, foglalj kicsit drágábban, mert egyébként nagyon csalódni fogsz.

2015. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!