Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába szeretnék turistaként...

Kanadába szeretnék turistaként utazni max.2 hétre. Tudom hogy vízum nem kell. A repülőtéren mit ellenőrizhetnek? Mennyi pénzzel érdemes elindulni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 24. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:

a reptéren a szobafoglalásaidat kérhetik, a kocsifoglalásodat.

vigyél párszáz dollárt és kártyát. úgyis majdnem mindent kártyával fogsz fizetni

2015. máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sose repültem még, akkor nem nézik meg konkrétan hogy mennyi van nálam ? A bankszámláról nem kell kivonat?

Rokonokhoz mennék, szóval egy vagyont nem költenék.Csak nem akarom hogy belém kössenek, nem tudom hogy működik ez az egész.

2015. máj. 26. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rokonokhoz mész, akkor végképp nem csesztetnek.
2015. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak a rokonok még nem állampolgárok ott, ezért akarják hogy turistaként menjek, meghívólevél stb. nélkül.
2015. máj. 26. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:

legyen meg a repülőjegyed oda-vissza.

Legyen meg a rokonok címe ahol lakni fogsz (mert ugye neked nincs hotelfoglalásod amit ellenőrizhetnének)

Pár száz dollár és kártya/k.

Ha nem vagy nekik "gyanús", tehát nem úgy nézel ki mint aki illegálisan kint élő soktagú családjához akar csatlakozni (na most ezt nagyon szépen fogalmaztam meg) akkor nem lesz gond. Ha tanulsz legyen nálad a diák, azzal igazolhatod, hogy nem melózni mentél, ha dolgozol berakhatod az utolsó 3 hónap kivonatát, ahol látszik, hogy van fizud.

De szerintem nem lesz gond, nekem még az USA-ba se szokott lenni, elsősorban azokat csesztetik akiknek nincs meg visszafelé a jegyük, másodsorban azokat akiket gyanusnak szúrnak ki

2015. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. máj. 26. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:

"tehát nem úgy nézel ki mint aki illegálisan kint élő soktagú családjához akar csatlakozni"


ezt egy szóval is leírhattad volna...

2015. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Múltkor valakit visszafordítottak.
2015. jún. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!