Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valaki segíteni?

Valaki segíteni?

Figyelt kérdés

szóval jelentkezési lapot töltök ki, és nem tudom mit kéne írnom az alábbi képhez. origin fölé feltételezem, hogy HU, number fölé melyik számot kell írnom? és az utolsóhoz, hogy US?

[link]



2015. jún. 10. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Most minek titkolozol? MIert nem irod be a nyomtatvany szamat, talan akkar tudni fogjuk hogy mirol van szo es segithetunk is.....
2015. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a ''melyik szám'' helyett ''milyen szám''-ot értettem bocsi. Nincsen megadva nyomtatvány szám, épp ez a bajom. Ezen a lapon a személyes adataimat kellett kitöltenem és ez volt alap tetején. Nem tudom elképzelni mit kéne oda írnom, feltételezem, hogy indulási hely, célállomás csak a ''number''-höz nem tudom..már megnéztem minden papíromat, ahol 4 számjegyű adat van de semmi
2015. jún. 10. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Oke, a legtobb nyomtatvanyon a mezo ami ahhoz hasonlit, amit belinkeltel, azt altalaban NEM te toltod ki. Oda szokott lenni irva, hogy office use only, vagy do not write in these boxes vagy ilyesmi.


Amugy milyen jelentkezes? Ki kuldte? Honnan szedted? Lehet hogy a kuldo sokkal jobb valasszal rendelkezik, ot nem tudod megkerdezni?

2015. jún. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
au pair jelentkezési lap, felhívom ma, aki küldte de azért köszi:)
2015. jún. 11. 12:04
 5/5 anonim válasza:
Gondolom a származást kell beírni hogy magyar ország (HU) vagy meg is kérdezheted attól aki adta
2015. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!