Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lufthansaval utaztatok már az...

Lufthansaval utaztatok már az USA-ba?

Figyelt kérdés

Milyen volt az előzetes ügyintézés?


A repülőút és az átszállás mennyire volt fárasztó vagyis hogy érezted magad?


Kiszolgálás, étkezés a repülőgépen? Inni,enni már benne van a repülőgép árában?


Mi a véleményed a Lufthansaról?


2015. júl. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Milyen előzetes ügyintézès? Megvettem a jegyet, majd utaztam.


2. Nem volt vèszes az átszállàs, minden gördülékenyen ment.


3. Annyit eszel, iszol amit akarsz, természetesen benne van az árban.


4. Jó cèg, de nekem a BA a favorit.

2015. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szabina555 ***** válasza:

kétszer repültem velük ki, semmi gond nem volt. időben odaértünk, sőt egyszer hamarabb is, átszállás problémamentes volt, csomagok is megértkeztek.

kaja okés, innivaló annyi van, amennyit kérsz.

amikkel én mentem gépek, mkinek külön volt kis tv-je, nem unatkoztál az úton. adnak fülhallgatót, párnát, takarót (ebből többet is, ha kérsz még, mert fázol). nekem semmi bajom nem volt velük, csak ajánlani tudom.

2015. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Ha azt kerdezed milyen egy Suzuki egy BMW-hez kepest, akkor regenyt lehet irni a kulonbsegekrol.

BA, KLM, Lufti, Swiss, annyirszor utaztam mar veluk az USAba hogy eskuszom neha elfelejtem epp melyiken ulok es a stewiek ruhajabol tudom, hogy ez epp Swiss vagy ha sarga/fekete akkor Lufthansa.


Az a jo a repulesben, hogy annyira szabalyozott, hogy szinte semmi kulonbseg nincs a szolgaltatasban amit a legitarsasagok nyujtanak. Kiveve ha elso osztalyon utazol, mert ott NAGY kulonbsegek vannak ;)


Nem volt ugyintezes. Online megveszem a jegyet es hello.

Luftival Frankfurtban volt az atszallas, egy kukkot nem tudok nemetul es megis minden erthetoen/tisztan ki van tablazva, ugyhogy nincs gond.

Kaja? Hat nem egy gasztronomiai elmeny, de ingyen van, legalabb nem halsz ehen. Inni annyit kersz amennyit akarsz (nem alkoholos italt).

Velemenyt? Utazasra tokeletesen megfeleloek. Tobb elvarasom nincs veluk szemben.

2015. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elsokent iroval, nekem is a BA a favorit.

Sajnos a Lufthansat kepviselok egyszer a budapesti beszallasnal nagyon durvan viselkedtek, belekotottek mindenkinek a "carry-on" kis borondjebe hogy szabalytalan es ugy probaltak belerugdosni a "proba ketrecbe" Veszekedni, kiabalni kellett veluk hogy utunkra engedjenek.

2015. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!