Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik légitársaságokkal...

Melyik légitársaságokkal utaztatok már USA-ba és mi volt a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én BA-val utaztam két éve New Yorkba. Mindennel teljesen meg voltam elégedve. Kiszolgálás, szimpátia a személyzettel nagyon magas szintű volt.
2015. jún. 24. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
90%-ban BA-val utazom az USA-ba vagy Kanadába, néha United, néha Delta vagy Virgin Atlantic. Különösen egyikkel sincs bajom, de nekem favorit a BA.
2015. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi SwissAir-el és FinnAir-el utaztunk eddig az USA-ba. Mind a kettő tökéletes volt, de a Swiss az különösen jó volt, nagyon profik. Legközelebb viszont lehet, hogy másik géppel megyünk a KLM szimpatikusnak tűnik.
2015. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyikkel nem :D ? En meg Silverjettel is mentem amikor eppen letezett. Tapasztalat: turistaosztaly mindegyiken iszonyu pocsek (en 6'3" vagyok 18" szeles vallakkal, nem ferek el, ez van), business osztalyon az angled flat seat nem eleg az alvashoz (egy Madrid-Charlotte uton probaltam US Airways-zel), lie flat seat az muszaj az USA->Europa iranyban kulonben 7-10 napig vagyok jetlagged. Lie flat seat -ben nagy kulonbseg nincs. Azt hiszem eddig a kovetkezoket probaltam: BA, Brussels Airlines, LOT, United, Air Canada (jo, nem USA, tudom), Delta -- nagy kulonbseg nem volt. A SAS most zarkozik fel, az is jo lesz. Januarban a Royal Jordaniannal fogok repulni Ammanbol New Yorkba, szerintem az is pont ugyanolyan. A Turkish-t meg nem probaltam, mindenki azt irja hogy tulfutik a gepuket az pedig nem jo alvashoz.
2015. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ps. augusztusban van egy Budapest-Stockholm-Oakland utam a Norwegian-nel, na ott peldaul ket economy jegyet vettem, olcsobb mint egy business es Europe->USA iranyba felesleges business, ha nem felejtem ezt el vagy valaki emlekeztet majd beirom hogy valt be.
2015. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bevált. Arra kell figyelni hogy az első sorban csak a 6D és 6E ülések között lehet felemelni a kartámaszt, a többin nem.
2016. máj. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!