Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha jövő májusban akarok menni...

Ha jövő májusban akarok menni New Yorkba, és majd februárban veszem meg a jegyet, kb. mennyivel lesz drágább, mint ha most venném meg?

Figyelt kérdés
Egy hétre mennék valamikor május közepe táján. Nézem, most a jegyárak Amszterdamból (ott élek) New Yorkba 700-800 euróba kerülnek. De legkorábban csak februárban tudnám megvenni a jegyet. Addig mennyit drágulhat? Mert ugyebár példának okáért most szeptemberre is lehet kapni jegyet kábé ugyanennyiért. A május mennyire számít bele a főszezonba?
2015. júl. 30. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
700-800 € az sok èrte. 500-600 € között èrdemes megvenni. Bár màjus általàban dràga. 1 hétre meg ne menj, ár/érték arànyban sem éri meg, időben sem. Legalább 2 hét.
2015. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én nem sajnálom érte a 7-800-at. Az nem kivitelezhető, hogy 500-600-ért megvegyem, ennyire előre nem tudom lefixálni az utat. Hogy az egy hét elég-e, az pedig relatív, ki hogy látja, nekem elég, és most ennyire futja majd, emiatt nem fogok még egy évet várni.

Tehát akkor drágul februárig számottevően vagy nem?

2015. júl. 30. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Februárig tuti drágulnak a jegyek. Minél előbb veszed annál olcsóbb.
2015. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3: Még ha csak 50-60-nal drágul, az nem olyan nagy gond.
2015. júl. 30. 23:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Bőven ráérsz februárban vásárolni, ráadásul addig még találhatsz 300 euró körül is jegyeket.


Valószínűleg rossz helyeken keresel, mert 400 euróért bármikor lehet ilyen jegyeket találni, de ha picit összeszeded magad, akkor lemész 300 alá.

Soha ne hidd el azoknak a szellemi nyomorékoknak a tanácsát, akik azt mondják, mielőbb vedd meg a jegyedet, viszont szánj rá időt és energiát, hogy megtaláld a tiedet.


Csak hasra ütésre Budapestről a nagy alma 400 euró alatt 1 perc keresgéléssel (Amsterdam ennél csak olcsóbb)

[link]


de hogy mutassak egy 270 eurós retúr jegyet is voila

[link]


Tessék nézni, menni utána, mint egy buldog.

2015. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

400 euró alatt 1 perc keresgéléssel (Amsterdam ennél csak olcsóbb) - a nagy lophaszt olcsobb. Miert nem nezel utana mielott leirod?


Expedia

BUD JFK

majus 8-15 456 euro


AMS JFK

majus 8-15 mar 573 euro! es ez atszallassal! Ha a non-stop jaratot akarod Amsterdambol az mar 832!


"de hogy mutassak egy 270 eurós retúr jegyet is voila

[link] - Uristen ez Szentpetervar, ez most hogy jon ide??? Jah, mert hogy olcso, de ki a tokom fog kirepulni az oroszokhoz hogy sporoljon a new yorki jegyen?


Ha nem muszaj majusban menned esetleg nezz jegyeket aprilis/junius honapokra. Ha mindegy melyik nap utazol akkor valassz kedd/szerdai indulast a penteki/szombati helyett (altalaban olcsobb).


Atszallassal Amsterdambol szerintem butasag. OK, hogy olcsobb de sokkal tovabb tart es farasztobb.


En majusban vettem jegyet decemberi indulassal (Bud Lax), vagyis 6 honappal az utazas elott es akkor fizettem 690et egy jegyert. Ma megneztem es 608ert kapni. Nem ugyanaz az indulasi idopont (ugyanaz a nap) es mas legitarsasag de joval olcsobb. Ez van. Kibirom. Amig $800 alatt van a jegy addig nekem oke. Nezegesd a keresoket (en expediat, cheapoairt es onetravelt hasznalom) es lesz fogalmad, hogy korulbelul milyen aron mozognak a jegyek. Mikor ugy gondolod hogy jo az ar, akkor vedd meg.

2015. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves #6, nem fektettem bele 4 percnél több energiát, de kérlek szedd össze magad, és ne írj baromságokat.

Attól, hogy betettem egy most is élő árat ami épp orosz ár volt, nem jelenti azt, hogy ne lehetne Amszterdami indulással fél év alatt összevadászni egy hasonlót.

Elmséltem, szerintem hova juthat el a kérdező teljesen amatőr módon.

Nem szívesen fikázlak, de ha teheted, egy ideig ne írj.

Utazási témában ne adj tanácsot, mert rendkívül gyenge vagy.

2015. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"nem fektettem bele 4 percnél több energiát" - ez meglatszik, azert irsz valotlan dolgokat.


"most is élő árat ami épp orosz ár volt" De konyorgom, Szentpetervar hogy jon ide?


"Amsterdam ennél csak olcsóbb" Tevesen azt hiszed, hogy attol mert egy varos a celorszaghoz kozelebb van (ebben az esetben AMS kozelebb van JFK-hez mint BUD) a repulojegyek olcsobbak. Nem azok, mint azt a kerdezo is tapasztalta es az expedia talalatok is mutatjak. De gulgi flight is megmutatja a nagy atlagot honapokra elore kivetitve, mindegyik 400 euro felett van.


"Utazási témában ne adj tanácsot, mert rendkívül gyenge vagy." biztos igazad van. A stilusodbol itelve te viszont a repjegykereso isten vagy! Koszonjuk hogy tanitasz minket...

2015. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek még annyi segítséget adnék, nem feltétlenül az amszterdami indulás/érkezés páros a legolcsóbb. Előfordulhat, hogy pl találna egy 200 eurós retúrt (valóban működő kombináció lesz) Warsóból, és a hazaérkezés mondjuk Manchesteri. De Varsó például néhány 10 euró, és Manchesterből is kb ebben a nagyságrendben haza lehet jutni.


Hasonltattal élve a kabátot kell először megtalálni, amihez a gombok már könnyebben jönnek.

Az előttem szóló utazási félnótásnak meg üzenek, hogy képtelennek tartom a normális gondolkodásra. Az a lelki szerencsétlen ő, aki alapvető tényeket nem ért meg. Mondhatnék még hasonlatokat mennyire sötét, gondolkodástra képtelen nyomorék, de a részemről a dolgot lezártnak tekintem.

2015. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha átszállással mennék, akkor csak Dublin jöhet szóba, mert ott megvan az az előny, hogy már a gépre szállás előtt beléptetnek az USA-ba. Valakinek ebben van tapasztalata?
2015. aug. 1. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!