Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én komolyabb kapcsolatot akarok, mint a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő nem tervezget velem, én viszont szeretnék. Ha ráterelem a szót a jövőnkre mindig kitérő választ ad. Nekem ez így nem megfelelő, de nem akarom letámadni sem.

2015. jan. 20. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt.

Ha 2 hete és tervezed, hogy nyáron ezt akarod vele csinálni meg azt, akkor az nem biztos, hogy pozitív, mert friss a kapcsolat, ki tudja mi lesz még ezután veletek.

Ez nem jelenti azt, hogy nem akar veled komolyan együtt lenni.

2015. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Több mint 2 hete
2015. jan. 20. 16:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor két és fél hete?
2015. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. Egy pár hónapja. Tudom, hogy még viszonylag friss kapcsolat. De tudni szeretném, hogy lesz jövője.
2015. jan. 20. 16:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ennyi idő után ne is várj még semmi konkrétat.

Hány évesek vagytok 15?

2015. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valakinek nem olyanon fontosak ezek a dolgok. Én már akkor a jövőről álmodozom, amikor még össze se jöttem az adott személlyel.
2015. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én húszon éves vagyok, ő harmincon túl van már.
2015. jan. 20. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Adj neki még időt. Majd meglátjátok, hogy alakulnak a dolgok. Nem lehet ezt ilyen korán tudni.
2015. jan. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha már most tudod, hogy ő nem tervezget veled, akkor mi a kérdés? Neked ez nem felel meg, akkor hagyd ott. Hidd el, egy férfi tudja, ha megtalálta az igazit, még pár hónapos kapcsolatban is. Ha nem tervez veled, annak az az oka, hogy nem lát jövőt a kapcsolatotokban. Ez amolyan időtöltés, hogy ne legyen egyedül, amíg nem lesz más.


Időpocsékolás vele maradnod. Ez a kapcsolat nem vezet sehová.

2015. jan. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm Mr King:) végre egy használható válasz is érkezett.
2015. jan. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!