Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a zöldkártya-lottóról?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Most erről mi lehet az ember véleménye? Aki nyer a nyer és kész, de attól még kell hozzá nem kevés pénz.
2015. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kihúznak a lottón, az csak az első lépés, még jópár feltételnek meg kell felelni, hogy ki is tudj kerülni.
2015. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Joe.38 válasza:
Sok pènzèhes rà is kapaszkodik. Azaz ma sok helyen kamu zöld kàrtya lottoba akarnek becsalni. Emailok majd csalo pènzt akar adataid.
2015. aug. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy lehuzas es kozben osszeszedik a szemelyes adataid. Tobb eselyed van meghalni mint ezt "megnyerni".
2015. aug. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
4. Ezt nem értem. Miért lenne lehúzás? Neked ez ingyen van és ha a hivatalos oldalon csinálod akkor biztos lehetsz benne, hogy nem adják ki az adataid. Másrészt az amerikai államnak miért is kellenének annyira az adataid, hogy létrehozzanak egy ilyen "lehúzós, kamu" dolgot?
2015. aug. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Szerintem sem lehúzás, egy próbát megér :)


A többieknek is köszi a választ.

2015. aug. 22. 13:57
 7/7 anonim válasza:
En konkretan ismerek valakit, aki nyert ezen a lotton. Van egy alban baratnom, es az o novere nyert rajta, azota kint el Amerikaban es egyetemre jar, programozast tanul, mellette dolgozik. Azelott en is azt hittem, hogy kamu az egesz, de miota ot megismertem, azota tudom, hogy nem az.
2015. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!