Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha kihúztak a zöldkártya...

Ha kihúztak a zöldkártya lottón, és nincs szakmai végzettségem, csak érettségim, akkor nem kaphatom meg a vízumot?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kaphatsz, de képzetlenként sokkal jobb választás az EU, mint az USA csak szólok
2015. júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az még elbírálás kérdése utólag, hogy jogosult vagy-e, a lottó csak lehetőség.


Hogy hogyan fogják megítélni, azt nem tudhatjuk. Szerintem ez nem lesz kizáró ok önmagában, de vélhetően nem is javítja az esélyeidet.

2015. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A lottery megnyerese csak az elso lepes. Mindenkeppen be kell bizonyitani hogy nem fogsz raszorulni tarsadalmi segelyre, vagy elegendo penzed van vagy van egy szponzorod aki hajlando anyagilag tamogatni. Ime egy kis olvasnivalo:

[link]

2015. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mennyi pénznek kell lennie a számlámon, ahhoz hogy megkapjam? Olvastam máshol, hogy minimum 2 milliónak kell lennie.
2015. júl. 25. 16:45
 5/15 frank1997ize válasza:
annyinak kell lennie igen minimum!
2015. júl. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2 millio forint korulbelul 7 ezer dollar, egyaltalan nem eleg! Minimum, kb 20 ezer dollar, es az is attol fugg mekkora a csalad, es hova mennek. Es az se eleg, ha peldalul kolcsonkered azt az osszeget es berakod a bankba. Be kell bizonyitani hogy az valodi szamla, felmutatni hogy hosszabb ideig beraktad es esetleg kivetted a penzt, meg azt is, hogyan fogod tudni transzferalni a penzt US bankba. Tehat, vagy elegendo penz, vagsy szponzor, esetleg egy kongret munkaajanlat.
2015. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elobbi vagyok, elnezest a helyesirasi hibakert, valahogy nem megy a gepeles.
2015. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak én mennék!Család nem.
2015. júl. 26. 20:10
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor is, kell a penz. Nezd meg a linket:

[link]


abbol :125% of the Federal Poverty Level Guidelines resz.

Family size : 1. Annyi a minimum egy szemelyre. Nem 20 ezer dollar, de nem ket millio forint se. Alaska es Hawaii egy kulon dolog, ott tobb penz kell.

2015. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. júl. 27. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!