Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért mondjátok hogy esélytele...

Miért mondjátok hogy esélytelen kiköltözni az USA-ba?

Figyelt kérdés
Sok szerencsétlen kérdező mindig ezt kapja hogy hülyevagy,lehetetlen,Stb stb stb.... De közben ez nem így van. nekem már két barátom is kint él, családból is mentek ki stb...semmi nagy probléma nem volt ezzel :D akkor mért kell mindenkit lehúzni itt hogy hát hülye vagy úgysem sikerül??
2015. aug. 22. 14:45
1 2 3
 1/29 anonim válasza:

kimehetsz te is!!! nem lehetetlen!!! :) :) :) nyugodtan!!!


én nem mondtam!!!

2015. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ki is fogok :D de nem ez volt a kérdés..hanem hogy mért kell mindenkiNek elbaszni a kedvét
2015. aug. 22. 15:19
 3/29 anonim ***** válasza:
Ismerőseid hogyan mentek ki? Kaptak zöldkártyát? Vagy illegàlisan vannak kinn, mint a frissen èrkezettek nagy rèsze? Ez a nem mindegy.
2015. aug. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kaptak munkát , már vagy 3 éve vannak kint. Anyukám bnöjének a fia meg vizimentőnek ment ki. Családból ugyan így volt kiment még anno nagybátyám dolgozni...aztán 4-5 év múlva összeházasodot a barátnőjével. Szal ezért nem értem (tisztelet a kivételnek) hogy mért kell elvenni mások kedvét.
2015. aug. 22. 16:43
 5/29 anonim ***** válasza:
Azèrt mondjàk mert gyakorlatilag ugyan nem esélytelen, de az emberek 85-90%-nak semmi esélye legálisan kijutni.
2015. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekem unokatesónőm már vagy harmadjára van kint 5 év alatt pesti munkaközvetítő által, pincérnőként dolgozik. Tehát én sem értem ezt a "keresett, felsővégzettségű hiányszakma nélkül esélyed sincs"-maszlagot.
2015. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Valoszinu a letelepedesre gondolnak amikor a "szinte lehetetlen" szavakat hasznaljak egyesek.

A hazassag, legalabb 500 ezer dollarnal nagyobb beruhazas, csaladi, rokoni kapcsolatok vagy menekult statusz - amikkel tobbe kevesbe "egyszerubb" a kikoltozes. A tobbieknek meg kell szenvedni, szerencse is kell egy jo munkaltatot talani pl.

2015. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

19:31!


Illegàlisként valóban ki lehet jutni, de a legális út valóban nehéz. Pincèrnőknek egy cég sem intèz munkavàllalàsi engedélyt.

2015. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8: Te biztos jobban tudod, mint ő maga. Ha illegálisként lenne kint, akkor hogy tudott volna visszamenni már harmadjára öt év alatt? Hmm?
2015. aug. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Pár hete volt a good bye Deutschland műsorban a VOX csatornán 2 német család akik kitelepültek Floridába. Mindkettő beruházói vízummal, az egyik cukrászdát nyitott a a másik éttermet.
2015. aug. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!