Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Turistaként melyik nagyváros...

Turistaként melyik nagyváros érdemes megnézni az USA-ban, ami olcsóbb, mint NYC?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
LA-n es NYC kívül egyik sem olyan drága.
2015. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És melyik érdemes egyébként megnézni?

Én San Francisco-ra gondoltam.

2015. szept. 2. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csak egy várost válassz. Csinálj inkàbb egy keleti parti vagy nyugati parti tùrát. 4.ève folyamatosan az USA-ba jàrunk, rengeteg èrdekes hely van. SF sem rossz amúgy.
2015. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden hely olcsobb mint NY, de a tavolsagok oriasiak es tul sok a latnivalo.

1 honapra is szukseged van hogy legalabb erintolegesen izelitot kapj ebbol a nagyszeru orszagbol.

Lapozz fel egy utikonyvet es keszits magadnak egy tervet.

2015. szept. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Valóban jobb lenne egy hosszabb út, több helyet megnézve, de erre most pénzem sincs és az időm sem engedni. Ezért gondoltam, hogy elmennék csak egy hétre egy helyre, hogy ízelítőt kapjak az USÁ-ból.

2015. szept. 4. 11:48
 6/7 szabina555 ***** válasza:
egy egy hetes Keleti-parti túra (Boston, Philly, Washington) kb.annyi, mintha egy hétig csak NY-ban lennél. sőt, talán még olcsóbb is.
2015. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A keleti parton mindenképpen érdemes Washington DC-t megnézni, káprázatos, bár nem nagyváros, de érdekes onnan NY-ig a többi is (Baltimore, Philadelphia, New Jersey (talán ez kevésbé). A nyugati parton San Francisco és (ha nem is a parton) Las Vegas kihagyhatatlan. Ha van lehetőséged érdemes San Diegoba is lemenni.
2015. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!