Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet kijutni, élni és...

Hogyan lehet kijutni, élni és dolgozni Kanadába?

Figyelt kérdés
Két gyerekkel, legálisan, biztonságosan. Milyen engedélyekre és papírokra van szükség?
2010. márc. 12. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Igen....nekem azzal van bajom, hogy hiába dolgozik a párom,semmire sem elég a pénz...albérlet meg a rezsi és ennyi volt. Nemsokára lejár a gyedem és nekem is dolgoznom kell majd, de ezzel nincs is baj, nem büdös a meló csak az a baj, hogy mindenhol szaros 70-80 ezerrel nyomják ki a szemed és örülsz ha a 100-at kapsz, de azért heti ötször (ha nem többet) kell tizenkét órát gürizni. Döglődik az ország, én vendéglátót végeztem /technikumot/ és szerettem volna fodrász szakmát szerezni, és mikor ezt közöltem a munkaügyi központban, elküldtek a sunyiba, hogy erre nincs pénz. Pedig úgy tudom, jár gyed alatt a támogatás. Nem segélyért kuncsorogtam....nekem nincs 300 ezrem tanfolyamra, két gyereket kell eltartani. Ez van. :(
2010. márc. 12. 19:52
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben a tetves országban tényleg nincsenek lehetőségek. :(( Ezért szeretnék elmenni.
2010. márc. 12. 19:53
 3/6 anonim válasza:

Konkrétumokat nem tudok, de érdeklődj itt:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kijutni nem tudom hogy lehet, de a kolléganőm apukája ment ki anno és vígan megél.
2010. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is tanuld meg a google-t használni, különben halott vagy. Hogy fogsz megtalálni bármit is ha a canada immigration szavakat nem tudod betolni a google-ba?


Szóval www.cic.gc.ca. Ahhoz hogy skilled worker-ként idejöhess ahhoz egyrészt kell 67 pont 100-ból, de nem az a feneség, hanem az hogy újabban vagy AOE kell hozzá (egy kanadai cég kijelenti hogy ha egyszer kikerülsz, akkor alkalmaznak) vagy hiányszakmában kell hozzá tapasztalat. Ha itt vagy, 1095 napot kell fizikailag jelen legyél négy évből és akkor kapsz állampolgárságot.


Én Vancouverben élek, az emberek barátságosak, nyíltak, mindenki jött valahonnan, az élet jó. Nincs kolbászból a kerítés de jó munkáért jó pénzt kapsz és senkit nem kell lefizetni.

2010. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 apukam válasza:
En nem ertem... Miert szidja mindenki Mo.ot? Realis vagyok es angliaban elek de csak 5 evig ez tuti. Hogy miert? Mert szeretem a magyar embereket (es nekem ne mondjatok h a magyar ilyen meg olyan mert ez a nemzet detto, van jo is es rossz is 20-80%)az orszagunk sokkal szebb mint Anglia es az eletszinvonalam hasonlo sot jobb volt otthon (kamionos vagyok). Egyetlen dolog miatt vagyok kint. Szeretnem felepiteni a hazam amihez az a kis felretett penz kell ami otthoni viszonylatban sok. Ennyi. Ha itt akarnek hazat MINIMUM 60-70 milla amit itt is csak banki uton tudnek megoldani 20 eves futamidovel...sorolhatnam napestig az erveket de inkabb csak annyit h halas vagyok Mo. er de aki nem az csak probalja meg milyen pl. Szudan v Brazilia stb. Tudom regi bejegyzesre valaszoltam na es...LEGYEN MAR ELEG A HAZADROL VALO KAROGASBOL TE NEM REALIS EMBER
2016. márc. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!