Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Romabol Miami ba utaztam az...

Romabol Miami ba utaztam az ALITALI aval es elhagytak a borondomet. Bejelentettem a repteren es azt mondtak hogy nyugodjak meg ottmaradt Romaban es masnak jonni fog es kikuldik a cimemre. Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Ez 3 napja volt es azota semmi sem tortent hiaba hivom nem veszik fel irtam emailt es semmi. Tonkretettek az egesz nyaralast mindenem a borondben volt
2015. okt. 7. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt biztosításod, amivel rögtön gyorssegélyt kaptál volna?

Borzalmas lehet. :S

Nem tudsz mást tenni, mint hívogatni őket.

Azért a nyaralásod ne menjen tönkre emiatt!

Vegyél pár alapdolgot, és élvezd az ottlétet!

2015. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy cég, olyan nincs, hogy napokig nem éred el őket. Amíg megjön a bőröndöd, gyűjts minden számlát, ilyenkor megveheted a szükséges ruhadarabokat, blokk ellenében visszatérítik az árát.
2015. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze ugyan ez igaz a tisztálkodószerekre stb.
2015. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugye a cimed ra volt irva a borondre?!


Kaptal valami papirt, amikor panaszt tettel? A cimke, amit a borondhoz kaptal, az meg megvan ugye?


Az Alitalia-t hivod, ugye? Es nem veszik fel?


Messze vagy a reptertol? Ha nem, akkor erdemes kimenni es egy Alitalias pultnal erdeklodni.


A volt fonokom fianak egy sporteszkoze kallodott el (Lacrosse uto) es 2 nap mulva jott egy furgon es a csavo hozta a megadott cimre az utot.


Mostani fonokom felesegenek is elkallodott a csomagja, amikor Abol Bbe utazott. De Bben csak 2 napig volt, ugyhogy hivtuk a legitarsasagot es megkertuk hogy ne Bbe vigyek a cuccot, mert mire odaer o mar visszautazott Aba. Megadtuk a cimet es 5 nap mulva jott a csomag. Persze o kiverte a balhet es kapott valami kupont a kellemetlensegeiert, amit a legkozelebbi jegyvasarlaskor bevalthatott.


Ne add fel!!

2015. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek szerencsere megjott ma a borond
2015. okt. 8. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!