Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ujra mEgKaptam a 90 napot...

Ujra mEgKaptam a 90 napot estaval most minden rendben?

Figyelt kérdés

2 honap utan visszamentem europaba egy hetre es amikor beleptem ujra megkaptam a 90 napot akkor most minden rendben minden legalis? Mert alla doan olvasom hogy azt irja hogy annyit kell otthon tartozkodni amennyit itt az usaba tartozkodott. En viszont egy het utan ujra megkaptam belepecseteltek a harom

Honapot akkor most minden rendben van es lesz ha elhagyom az orszagot?



#ESTA #ujra frissul
2015. okt. 9. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinted melyik lehet a hivatalos? Amit a hataror bepecsetelt vagy amit hozza nem ertok irkalnak az internetten.Egyertelmu hogy legalis.A hataror donti el hogy bejohetsz vagy nem es meddig maradhatsz.Ha nemlat ra eselyt hogy illegalisat akarsz csinalni az orszagba akkor vissza enged.
2015. okt. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> Mert allandoan olvasom hogy azt irja hogy annyit kell otthon tartozkodni amennyit itt az usaba tartozkodott.


Ez egy városi legenda aminek az égvilágon semmi alapja nincs. Így szól a hivatalos oldal:


[link]


When traveling to the U.S. with the approved ESTA, you may only stay for up to 90 days at a time - and there should be a reasonable amount of time between visits so that the CBP Officer does not think you are trying to live here. There is no set requirement for how long you must wait between visits.


Utolsó mondat egészen pontosan azt mondja hogy nem létezik olyan követelmény arra hogy mennyi időnek kell két látogatás között eltellnie.


Na csak azért mert én Vancouverben élek magyar útlevéllel és volt olyan hogy hétfőn jöttem haza az USÁ-ból és csütörtökön mentem is vissza...

2015. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!