Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Valakinek van tapasztalata az...

Valakinek van tapasztalata az ESTA-ról? Hogyan működik valójában?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy csak adott légitársaságokkal lehet utazni vagy bármelyikkel. Olvasgattam a hivatalos honlapját de ott mindig a papírformát írják le.

2015. nov. 15. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Azzal utazol, amivel akarsz.
2015. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azzal utazol, akivel akarsz - az ESTA kitöltéséhez nem kell repülőjegy sem, kitöltöd a kért adatokat (hol fogsz megszállni pl már fontos, mettől-meddig tartózkodsz, személyes adatok, stb).
2015. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

'Olvasgattam a hivatalos honlapját de ott mindig a papírformát írják le.'


Nyilvan, hiszen az az erdekuk, hogy te rosszul legyel tajekoztatva, es a rejtett, aprobetus reszekben van a lenyeg.


Elolvasod, megerted, kitoltod. A 'papirforma' az, amihez tartani kell magadat.

2015. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves Harmadik válaszoló ha jól emlékszem a kérdésem az volt hogy TAPASZTALATA van e valakinek. Kritikára van szükségem akkor majd hozzád fordulok. Sajnos most vagyok ilyen helyzetben először hogy van lehetőségem ki utazni és tudván semmi nem úgy működik mit ahogy le van írva. ez meg én tudom hidd el Európában megjártam pár helyet repülővel és autóval is. Ja és köszönöm az információban gazdag válaszod.
2015. nov. 15. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi működne màsképp? Ha èrtelmezni tudod az elolvasott szöveget, meg kellene èrtened. Voltam màr többször ESTA-val, minden gond nèlkül. Nem tudom mit kell problèmázni àllandóan.
2015. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, hidd el nekem, toltottem mar ki par ESTA-t. Nem, nem kell beleirni mivel utazol. Nem, nincs megkotve melyik legitarsasaggal kell utaznod. Nem, nincs kulonbseg a 'papirforma' es a valosag kozott.


Ellenben minden le van irva RESZLETESEN, MAGYARUL, itt: [link] Ahhoz tartsd magadat, ami le van irva, nem elbeszelesekhez, vadidegenek tobbeves informacioihoz, vagy barmi mashoz. Ha ez nehezedre esik, nem kell utazni.

2015. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

'semmi nem úgy működik mit ahogy le van írva.'


Ezek szerint te sokkal jobban tudod mi hogyan mukodik. Akkor hajra!

2015. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!