Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Körülbelül hányan indulnak a...

Körülbelül hányan indulnak a zöldkártya lottón Magyarországról?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ahányan jelentkeznek. Én pl. igen.
2015. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a zöldkártylottót.Soha nem fognak kihúzni én már 15éve játszok és semmi.


Inkább ezt olvasd el:


[link]


Kubaiak menedékjogot kérnek és AUTOMATIKUSAN kapnak(zöldkártyával eggyütt) az Usa -ba

Nincsen náluk háború, nincsenek üldöztetve, ennek ellenére menedékjogot kapnak. Véleményem szerint,ennyi erővel az Amerikába kivándorolni szándékozó magyaroknak is joguk van a menekült státuszhoz mert az olyan kommunista alapokon nyugvó országból mint például Magyarország ugyanolyan jogunk van a menedékjoghoz mint mondjuk a Kubaiaknak.

2015. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
magyarországról sokan jelentkeznek de senki nem nyer.
2016. jan. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, nekem van olyan ismerősöm, aki poénból egyszer jelentkezett, és azonnal meg is nyerte.

A gond csak az, hogy esze ágában sem volt elmenni, szóval szépen elvette a lehetőséget attól, aki komolyan gondolta volna... viszont tény, hogy nyert. Sőt, sokan nyernek.

Ebben semmi átverés nincs, csak az esély nem nagy sajnos.

De azért én minden évben indulok, és imádkozom, hogy egyszer én is a kiválasztottak között lehessek.

2016. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

aha... ;-)


De sok ilyen (siker)sztorit hallottam én már :-)


("Eh ,engem már ötször kihúztak ám!Bizony! Csak hát én nekem nem volt ám kedvem kimenni mert én olyan fsza cs.vó vagyok,hogy áá ugyan már ééén kimenni Amerika..ne má.")


Az hogy ha valakit kihúznak még önmagában nem jelent semmit.Elárulom neked hogy olyan szigorúak a ZK követelmények hogy a vízuminterjút követően a kisorsoltaknak (jó esetben) kevesebb mint a fele kapja meg a zöldkártyát.Attól hogy valakit kihúznak attől ő még nem mehet ám ki.Előbb itthon a vízumeljáráson igazolnod kell magad vagyon nyilatkozattal,végzettségekkel,szakmai gyakorlattal,Magyarországhoz családi gazdasági kötődéssel,nem állsz büntetőeljárás alatt,tartozol-e valamilyen terrorszervezethez.stb-stb.Ezután ha itt minden oké elküldenek saját orvosaikhoz részletes kivizsgálás céljából.(Ez nem úgy megy ám hogy csak úgy ukk-mukk-fukk fűnek fának zöldkártyát osztogatnak ,meg hogy csak úgy mindenféle boldog boldogtalant beengednek a világ egyik legszegényebb országából.)Aztán már ha majd eljutsz odáig hogy kinnt melózol és lesz odakinnt lakcímed majd utánna kb félév múlva(talán majd)megkapod a zöldkártyádat.

2016. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem csak jó, ha nem hiszed el. Legalább nem játszol, és nem rontod az esélyeimet. :)
2016. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól van barátom..majd rájöszz.Hát,mit is mondhatnék...Ha te a zöldkártyalottóban bízol akkor gyanítom hogy te itt fogod leélni az életed hátralévő részét magyarországon ;-Đ
2016. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sok sikert (never don"t give up ;-Đ )
2016. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
77%
Az én kereszt szüleim így kerültek ki az államokban, ennek ma már 16 éve, ja és 55 évesen mentek ki, mégis sikerült nekik megfelelni a követelményeknek. Ma már nyugdíjasok jó körülmények közt élik mindennapjaikat. Idén mi is megpróbáljuk...
2016. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én még sajnos csak 16 vagyok, de ahogy megfelelek a kiírt követelményeknek és kicsit jobba tudok angolul, egyből indulni fogok. Persze tervbe van véve a cserediákság és az au pair-kedés (fiú vagyok) de jó még egy kis plusz esély a kinti élethez. :)
2016. márc. 28. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!