Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mennyi eselyem van USA vizumot...

V Imre kérdése:

Mennyi eselyem van USA vizumot kapni?

Figyelt kérdés

Egy 15 hetes utazást tervezek a feleségemmel USA+ Kanada-ban. Mivel meghaladja a 90 napot, vízumot kell kérnem.

Mennyi az esélye, hogy kapok vízumot, ha: van saját kobzos ingatlanunk, kb 6000 USD megspórolt pénz az útra, jól fizető állas nekem és feleségemnek is mar hosszabb ideje (mindenről van/tudok szerezni igazolást) valamint meghívom is van a kinti baratoktol, hogy alhatunk náluk, és tobbszor voltunk mar mindketten az USA-ban, vmint az elmúlt pár évben több országot is korbejartunk mar.


Mennyi az esélye, hogy elutasitjak a kérelmet?



2015. dec. 9. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, ha átmész kanadába egy napra és visszajössz akkor újraindul a 90 nap?
2015. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, ha ESTA-val utazol, es at akarsz menni Kanadaba, utana vissza USA-ba, az az eredeti 90 napon belul kell hohy legyen.
2015. dec. 9. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
En is tobbszor voltam Usa ban, mindig idoben visszajottem, tobb helyen is jartam, soha gondom nem volt, amikor megigenyeltem a 10 eves Usa vizumot es meg is kaptam. Behivattak a kovetsegre es ott elbeszelgettek velem, majd gratulaltak es megkaptam a vizumot. Az utlevelembol latszott hogy valoban vilagutazo turista vagyok. Most 8 eves a vizumom.
2015. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább nem kockáztatnék, ugyanis ha mégis elutasítják, akkor már ESTÁ-t sem fogtok kapni és nincs semmilyen út.

12 hét miért nem elég?

2015. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis miért utasítanák el?
2015. dec. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ennél sokkal kevesebbre kaptam tízéves vízumot... nem kell annyira fosni.
2015. dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kommenteket. Nekem is az a dilemam, hogy legyen inkabb 12 hetes az ut, es nem kell vizum, vagy maradjon az eredeti, es kerek vizumot. Kosz a biztatast ;)
2015. dec. 10. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!