Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » ESTA kártya igénylés, segítség?

ESTA kártya igénylés, segítség?

Figyelt kérdés
ESTA igénylésben kellene segítség.Budapesten élek.Bp-en belül eltudok menni egy megbeszélt helyre(akár házhoz is).Találtam egy magyar oldalt.Nem olyan nehéz,de sokan azt írták,hogy inkább bízzam olyanra aki már csinált ilyet.
2015. dec. 16. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem magyar oldalon kell, hanem a Department of State weboldalán...
2015. dec. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ESTA nem egy kártya! Magyarul is kitöltheted a hivatalos oldalon. Ha nem megy, akkor meg maradj itthon, életképtelen vagy.


Itt a hivatalos oldal, magyar információkkal is, gondolom olvasni tudsz, tehát megérted, kitöltöd, befizeted, ennyi.


[link]

2015. dec. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem mit fosnak az embernek, én anno a kanadai kivándorlóvízumot is simán megcsinánáltam magam, az összes ilyen általában nem törekszik arra hogy szívasson, a kérdések egyenesek és érthetőek és egyértelműek. (Kivétel: az előző törvény szerinti kanadai állampolgársági beadványhoz nekem is ügyvéd kellett, de abból nem is lett végül semmi, az új törvény szerintit már megírtam magam. Nem véletlenül kellett ehhez új törvény.)
2015. dec. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ESTA nem kártya. Online kell kitölteni, kb. 2 perc és 14 dollár.

És ebben senki nem fog tudni neked így segíteni.

2015. dec. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazi magyar hozzáállás.Ha valami nem megy akkor biztos életképtelen.Gondolom te úgy jöttél a világra,hogy tudtál beszélni,írni,olvasni és persze neked a járást sem kellett tanulnod,mert egyből futottál...


Tudom,hogy egyszerű csak gondoltam nem árt olyanra bízni aki már csinált ilyet.Hátha van benne egy olyan kérdés vagy opció ami megtud tréfálni.

2015. dec. 17. 08:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a "meg tud tréfálni" kifejezést úgy írod, hogy "megtud", akkor igen, rajtad valószínűleg kifog egy egyszerű adatlap is...
2015. dec. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
magyarul is ki lehet tölteni, a HIVATALOS oldalon, elolvasod rendesen a kérdéseket, akkor nem tud megtréfálni. nem nehéz.
2015. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

# 6/7

Gondolom te sose ejtesz helyesírási hibákat telefonon...

2015. dec. 18. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A kötőszavakat legalábbis telefonon SEM rontom el...
2015. dec. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!