Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Friss nyugdíjasként át tudnék-...

Friss nyugdíjasként át tudnék-e települni Amerikába? Melyik államok a legolcsóbbak, ha egy kisvárosban szeretnék lakást bérelni? Havonta mennyi kiadásom lenne minimum, ha szerényen szeretnék megélni?

Figyelt kérdés
USA,
2016. jan. 10. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
Itt valami felreertes van. ESTAval nem lehet oda-vissza utazgatni, es esetleges munkarol csak almodozni lehet. En csak illegalis ott tartozkodast latom lehetsegesnek, de az tulajdonkeppen csak fiatal egeszseges embernek valo, Kedves kerdezo, en a helyedben elmennek US kovetsegre megerdeklodni, egy nyugdijas ember hogyan koltozhet USAba.
2016. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én már nyugalmat akarok, megértettem a válaszokat, itthon megvan mindenem, csak a világnak az a fele mindig is izgatott. Bujkálni meg nem fogok, minden eddigi utazásom legális volt és örömet szerzett. Köszönöm még egyszer!
2016. jan. 11. 16:39
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel az USA, előtted a lehetőség, turistaként bárki odamehet.
2016. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A legtöbben úgy mennek ki hogy megveszik a repülőjegyet, ESTA-t befizetik és kiutaznak, majd ha megtetszik nekik akkor elfelejtenek hazamenni 3 hónap után.
2016. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem ne bíztass senkit illegális ott-tartózkodásra. :D Ha bármi baj történik, mondjuk orvoshoz kellene fordulni, egyből lebukna, és szerintem az ezzel járó problémák nem hiányoznának a kérdezőnek. Ha érdekli az ország, nyugodtan odalátogathat, a 90 napot tetszőlegesen bárhol el lehet tölteni, ennek már csak a pénztárca szab határt.
2016. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!