Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jelenleg mik a feltetelek,...

Jelenleg mik a feltetelek, hogy amerikaban eljunk? Minek neznek utana s hogyan utazzunk ki turistakent vagy munkavallalokent stbre gondolok. Hogyan lehet ott lakast vagy hazat berelni? Florida a cel.

Figyelt kérdés
Jelenleg angliaban elunk, de europat el akarjuk hagyni.Amerikaba keszulunk parommal s ossze vissza hallunk mindent, hogyan lehet kijutni. Rememytelen stb.

2016. ápr. 19. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 9 Baleset, betegség, ilyesmik esetén nem attól kell tartani, hogy kiderül, hogy illegális, mert azzal nem foglalkoznak, hanem hogy mennyibe fog kerülni biztosítás nélkül.

Egy rendőr pl nem foglalkozhat azzal, hogy te legális vagy-e, vagy sem. Akiktől félni kell azok a határőrök, ezért pl államhatárok közötti ellenőrzésnél lehet mindig izgulni.

Én nem éltem kint, de nagyon sok ismerősöm és családtagom is az USA-ban él, mindegyikük illegálisan maradt ott. Egyiknek volt egy motorbalesete, 30000 dollárt kellett fizetnie a kórházi ellátásért. Unokatesómnak is súlyos munkahelyi balesete volt, már kb 4. éve törleszti. Nem mondta mennyi, de szerintem bőven 50 ezer dollár felett kell fizetnie.

Vannak olyan ismerőseim, aki több mint 10 éve feketén vannak kint, és élnek mint hal a vízben. De olyanokat is ismerek, akiket megfogtak és kitiltottak 5 évre.

2016. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es válaszól! Így van, így igaz minden szavad!!!
2016. ápr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!