Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Menjek vagy maradjak? CAMP...

Menjek vagy maradjak? CAMP LEADERS

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Az igazat megvallva már régóta játszom a gondolattal, hogy a következő 2017-es nyarat a Camp Leaders által Amerikában tölteném, de van egy kis bökkenő.


Majdnem 4 éves kapcsolatom van itthon, ami megnehezíti a döntésemet. Ő már nem diák, tehát nem jöhetne velem :(

Tulajdonképpen már rengeteg helyen utána olvastam a programnak, ismerőseim is vannak akik idén is mentek, vagy voltak.

Nagyon kalandvágyó személyiség vagyok, aki imád minden új dolgot és nyitott is arra, szerintem könnyen be is tudnék illeszkedni, egy dolog ami visszahúz az a párom.


Már említettem neki, nem mondta, hogy ne menjek, de NEM GONDOLJÁTOK, HOGY EZ AKKOR IS EGY KICSIT ÖNZŐ DOLOG LENNE, HA ŐT ITT HAGYNÁM 3 HÓNAPRA?


Voltatok már ilyen helyzetben?

Bármilyen tanács, vélemény jól jön.


Köszönööööm :)



2016. jún. 17. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Az igazsag az, hogy mire annyi idos leszel, hogy majd megbanod hogy kihagytal egy ilyen lehetoseget, addigra ez a pasid mar sehol sem lesz az eletedben. 3 honap nem 30 ev. Ez egy lehetoseg ami nem mindig es mindenkinek adatik meg, ha egy pasi miatt kihagyod, akkor szimplan buta vagy.
2016. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, én is igy gondolom, csak mégis egy kicsit rossz érzéssel töltene el... Arról nem is beszélve, hogy már most mondták, hogy önző húzás lenne tőlem, hogy csak magamra gondolok. Tudom, ne hallgassak másokra, nem is szoktam, csak mégis szöget ütött a fejemben.
2016. jún. 17. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat en nem foglak marasztalni. En anno 19 evesen elmentem a vilag masik felere 4 honapra es egy percig nem gondolkoztam hogy egy tinikapcsolat ezt megakadalyozna.
2016. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem tinikapcsolatról van szó, idén leszek 23, ő pedig 30. :)

Tudom, hogy ezt nekem kell tudni, csak gondoltam megkérdezek másokat is erről. :)

2016. jún. 17. 22:47
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Gondoltam ha meg diak vagy, es negy eve egyutt vagytok akkor tinikent jottel vele ossze, es hat majdnem na.. :). Menjel tovabbra is azt mondom. 30 eves ferfi azert mar tudjon egy kicsit annal tovabb latnj hogy "itt hagysz, nem szeretsz". Ha meg tudod hogy vissza is akarsz jonni hozza akkor meg no para. 3 honap semmi.
2016. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Így igaz! Köszönöm :)
2016. jún. 17. 22:53
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy négy éves kapcsolat nem bír ki 3 hónap távollétet akkor öt forintot nem ér az egész. Ha komolyan gondoljátok ezt a dolgot akkor ezt ki lehet bekkelni.
2016. jún. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Miért fontos ez a Campleaders?

Kimehettek mind2-en önkénteskedni is USA-ba. workaway.info Van sok host és van aki párokat is fogad. Pár órát dolgoztok nekik és kaptok szállást de van aki főz is rátok vagy engedi használni a konyhát. Lebeszélitek egyik hosttal, megveszitek a repjegyet és kimentek kb 3 hétre, ha a barátodnak van annyi szabadsága.

2016. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, neked van workaway tapasztalatod? én nézegettem, de senkit nem ismerek, aki csinálta már
2016. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen menj! Én is voltam tavaly, és én is gondolkodtam ezen, hogy nem megyek, mert akkor egész nyáron nem látnám a barátomat. Aztán mire elérkezett az idő, hogy utaztam Amerikába, akkor már nem is voltunk együtt.


Persze ezzel nem azt mondom, hogy nálatok is így lenne, ha van barátod miközben kimész, egyáltalán nem gond, mert 3 hónap azért nem olyan hosszú idő, amit ne lehetne kibírni egymás nélkül. Fogtok tudni beszélni pl skype-on.


De azt mondom, hogy egy ilyen lehetőséget nem szabad kihagyni, mert tényleg életre szóló élmény.

2016. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!