Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van aki már utazott a Camp...

Van aki már utazott a Camp Leadersel Amerikába?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy milyen volt az interjútok, milyen témakörökből kérdeztek, mennyire voltak szigorúak, mennyire kellett helyesen angolul beszélni és körülbelül milyen szintű nyelvtudás kellett hozzá?


A válaszokért ezer köszönet! :)



2015. okt. 4. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam a nyáron :)


Az interjú egyáltalán nem volt nehéz, attól nem kell félni. Tök alap dolgokat kérdeznek, pl hogy hova jársz iskolába meg ilyesmik. Illetve, hogy milyen munkatapasztalatod volt már, ide mindenképpen mondj valamit, akkor is ha esetleg nem volt, hogy mittudomén a középiskolában segítettél valami eseménynél mondjuk a kaják felszolgálásában.


Szóval úgy van, hogy először magyarul kérdeznek pár dolgot, utána meg angolul, hogy megnézzék tudsz-e elég jól angolul. (de nem kell profin tudni) Aztán ha megállapítják, hogy elég jól tudsz, akkor meg van még egy videóinterjú, aminél kb ugyanazok lesznek a kérdések mint előtte, csak ezt felveszik videóra, hogy majd a táborigazgatók láthassák. Ez könnyű, mivel igazából előre fogod tudni a kérdéseket szinte. Volt egy olyan kérdés is, hogy mondj 3 szót ami jellemez tőle, ezeket találd ki előre, mert nekem pl ez volt csak ami nehézséget okozott, nem jutott eszembe, csak 2 :D


Amúgy ha bármi más kérdésed van, akkor írj privát üzenetet, szívesen válaszolok.


De annyit el tudok mondani, hogy ez lesz életed legjobb nyara :)

2015. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én az elsőtől kérdeznék néhány dolgot, mert engem is érdekel ez a lehetőség.

Kb egy nyár alatt mennyi pénz lehet félretenni, hogy utána egy picit körülnézzek az USA-ban?

Megéri-e a táborokban dolgozni, ez esetben arra gondolok, hogy normális a bánásmód és nem e tartanak rabszolgaként ( gondolom ez nem fordulhat elő, de jobb elővigyázatosnak lenni).

Mennyit kell gyűjtenem, hogy egyáltalán el tudjak indulni? (repjegy, vízum stb)

Munka után vagy valamilyen szabadnapon volt lehetőséget bejárni a környéket?


köszönöm szépen ha válaszolsz

2015. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat nem fogsz keresni, 1200 dollárt. Illetve úgy van, hogy ha support staffnak mész (pl konyhás), akkor 1200 dollár, ha counselornak (aki közvetlenül a gyerekekkel foglalkozik), akkor csak 900. De a legtöbb magyart support staffnak szokták felvenni.


De amíg a táborban vagy, addig nem kell költeni, mert ott adnak kaját, meg szállást, meg az én táborom pl olyan helyen volt, ahol nem volt semmiféle bolt a közelben, így ha akartam volna, se tudtam volna vásárolni, csak szabadnapokon.


De ha következő nyáron újra mész, akkor már háromszor annyi lesz a fizetés, szóval úgy már tökre megéri pénzügyileg is. Mert amúgy meg nem pénzkeresés miatt megy az ember oda.


A kijutás meg mindennel együtt, kb olyan 170 ezer Ft.


Nyilván az, hogy a táborban mennyit kell dolgozni, az táborfüggő. Ahol én voltam, ott a support staffnak pl nem kellett sokat, az étkezéseknél papírtányérok és műanyag evőeszközök voltak, szóval mosogatni nem kellett, meg a kaját se ők készítették, hanem hozatták valahonnan, így a konyhásoknak nem volt sok dolguk. Meg a takarítóknak sem, mert csak a közös helyiségeket takarították ők, a házakat ahol a táborozók laktak, azt a counselorok takarították.


De persze táborfüggő, máshol lehet hogy többet kell dolgozni.


Nálunk mindig egyben volt két szabadnap vayg három, így olyankor lehetett menni kirándulni. Illetve a tábor után is szinte mindenki maradt még pár napra vagy pár hétre, hogy utazgasson.

2015. okt. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.

Tehát a második szezonban már nagyon megéri kint lenni.

USA-n belül mennyire drága utazni?

Tudnál még mesélni, hogy te pontosan merre jártál közben és miután befejeződött a munka?

2015. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha, írok privátban
2015. okt. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ha lehet, nekem is küldd el, engem is érdekel. :)
2015. dec. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!