Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA nyaraláshoz szükséges...

USA nyaraláshoz szükséges bármilyen vízum, papír, speciális engedély, stb?

Figyelt kérdés
10 napos nyaralás lesz. Angliából megyünk. Szükség lehet bármilyen papírra hogy beengedjenek? Csak hallottam hogy az amerikaiak szigorúbbak az európai országoknál. Repjegyünk megvan visszafelé is természetesen. Az elég?

2016. júl. 30. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ESTA
2016. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szállásfoglalás, esta, de utóbbi csak akkor, ha nem szárazföldön lépsz be
2016. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség! Akkor is kell ESTA, ha Kanadából vagy Mexikóból jön át valaki!
2016. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség?


[link]


Do I need ESTA to enter the United States by land?


No. If you are coming by land you do not need to apply for ESTA.


Akkor miről is beszélsz nagyokos?

2016. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Milyen buta vagy.


Ott van alatta:

"Note: VWP citizens do not need an ESTA to travel on the ferries between Vancouver and Victoria, BC and Washington state. They are treated as a land border port"



[link]

2016. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én vagyok a buta?


Akkor lefordítom amit bemásoltál, mert látom nem érted.


Megjegyzés: VWP állampolgároknak nincs szükségük ESTA-ra, ahhoz, hogy a kompokon utazhassanak Vancouver és Victoria, BC (ezek Kanadában vannak) és Washington állam között. (USA). Ezeket szárazföldi határátkelőhelyként kezeljük.


Akkor miről is beszélünk? Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna. Ismerős ez a mondás? Ez rád most nagyon igaz. Mellesleg én már ötször utaztam át a kanadai határon ebből kétszer turistaként mentem át és szó nem volt ESTA-ról.

2016. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

'The ESTA is required if arriving by air or cruise ship. Visa Waiver applies without ESTA for land border crossings, but the VWP does not apply at all (i.e. a visa is required) if a passenger is arriving via air or sea on an unapproved carrier.'


Ezt meg az általad linkelt wikipedias cikkből másoltam ki.

2016. aug. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne veszekedjetek! Nekünk vízumunk van és mikor Canadából mentünk át az USA-ba akkor igenis kellett a vízumunk és nézték, úgyanúgy megvolt az ellenőrzés mintha Európából mentünk volna, semmi sem volt más..
2016. aug. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8


Ez így van, csak a vízumnak semmi köze az ESTA-hoz. Az ESTE az nem vízum.

2016. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
8-as vagyok. Egy másik családdal voltunk együtt akiknek ESTA-juk volt, elfelejtettem írni bocsánat.
2016. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!