Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Van köztetek olyan aki járt...

Van köztetek olyan aki járt vagy élt már Californiában?

Figyelt kérdés
Hogy éreztétek magatokat? Milyen ott élni?
2016. aug. 14. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nem élek ott, de voltam.

Nagyon jó, a világ legjobb helye. Mindent megadnék, hogy ott élhessek. :)

2016. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom,hogy jó lehet. Én már egy nyaralásnak is örülnék, csak még gyűjtenem kell rá.
2016. aug. 14. 11:28
 3/7 anonim válasza:
Szia!Én három hete voltam ott. Gyönyörű hely,jó persze nem a legolcsóbb hely de azért nem is a legdrágább(kivéve Los Angelest)
2016. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem élek ott, de nagyon jó lenne.

2 hetet voltam SF-ba 2 hetet LA-be, kis motelekben, 1-2 csillagos szállókban voltam végig, de felesleges is drágább helyre menni szerintem, mert én úgy is csak aludni jártam a szállásra.

Amúgy nagyon jó hely, nekem LA jobban tetszett mi SF.

Az emberek nagyon lazák és kedvesek, rengeteg fajta különböző egyéniség van.

Sok a mexikói, de igazából nincs velük baj elég vicces és dolgos alakok.

Viszont elég drága hely, még amerikai szemmel nézve is, mind ott élés, mind turista szempontból.

2016. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

12+ eve elek Californiaban.

Nagyon szeretem, bar ha olcsobb lenne annak jobban orulnek, de a dragasagot igazabol csak akkor veszed eszre, ha van mihez hasonlitani. Itt egy gallon benzin 3 dollar korul van, de sosem zavart amig el nem mentem Texasba es leesett az allam, hogy egy gallon benzin $1.89...

Texasban viszont eszmeletlen meleg volt, folyamatos 36-38 fokok. Na idojarasban California szerintem veri az osszes allamot.

Csak megerositeni tudom, hogy az emberek kedvesek, kozvetlenek, a mekak mokasak es mi magyarok mindenhol ott vagyunk ;)

2016. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem Southeast Los Angeles nem tunik mokasnak a mexikoiakkal.Vannak gyonyuru helyek de van sok olyan lepukkant hely is amit magyaroszagon se latni.Ha van jo munkahelyed akkor eleg jo el lehet lenni.
2016. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Dolgoztam is ott, igaz csak 5 hónapot voltam kint. Kérdezz bátran! California a legcsudább hely a világon, főleg az északi része.
2016. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!