Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amennyiben az USA-ban vásárolo...

Amennyiben az USA-ban vásárolok iPhone-t, a reptéren hazafelé mennyire vámolják meg a terméket?

Figyelt kérdés

2016. aug. 21. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire.
2016. aug. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vám plusz áfa köteles.

Ha ipari mennyiségben hozod, lebuksz. Egyébként ott lapul a zsebedben.

2016. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 kindlét hoztam. Mind a kettőt kicsomagoltam előtte. Senki nem szólt semmit érte, pedig még a fólia is rajta volt.
2016. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
ha nem dobozával együtt hozod, hanem használati eszközként, akkor semennyit nem fizetsz rá vámot.
2016. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ha a kezedben hozod, esetleg bőrönd... bár én nem raknám bele, akkor semennyire.

Sokan hoznak így be árut, főleg kisebb műszaki cikkeket, laptop, telefon, gps, stb. Egy ismerősnek szólnak, hogy mikor jön haza, vegye meg és lazán behozza (feltéve ha van olyan ismerős) vagy pedig egy nyaralás alkalmával hazafelé :)

Nyugodt lehetsz senki nem fogja kikapni a kezedből és kérdezni, hogy hol és mikor vetted :D (csak ne nagyobb mennyiségben)

2016. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!