Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tudnék legolcsóbban...

Hogyan tudnék legolcsóbban kijutni Los Angeles-be 16-17 évesen?

Figyelt kérdés

Azért írtam 16-17-et mert nyárra szeretnék (addigra pedig annyi leszek), vagy esetleg egy félévre kimenni nyelvtanulás céljából. (Meg világot látni, megismerni a kultúrát, önállósodni stb.)

Néztem különböző cserediák programokat, de 2-3 millió Ft alatt nincsenek. Utána találtam munkát, Camp Leaders-t, de az csak 18 év fölött van.

Eddig ezt az oldalt találtam legolcsóbbnak, de még viszonylag ez is drága, mert semmilyen repülőjegyet, oltásokat, vízumot nem tartalmaz, csak szállást, étkezést, meg oktatást. Arra is gondoltam, hogy mi lenne, ha kimennék úgy mintha csak nyaralni mennék. De az meg elég furcsa, hogy egyedül jogosítvány meg kocsi nélkül megyek, nem tudok sehova menni, senki nem tud segíteni, mint pl. a cserediák programban. Ösztöndíj jöhet még szóba, de arra meg nagyon kicsi az esély.

Szerintetek még van valami lehetőség, esetleg diákmunka (18 alatt) nyárra?

A válaszokat nagyon szépen köszönöm!



2016. aug. 22. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
A legolcsóbb nyilván az, ha felszöksz egy hajóra és elbújsz a raktérben. Ezenkívül nem sok lehetőséged van, mehetsz hajóval, vagy repülővel.
2016. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amerika nem az Európai Unió, hogy csak úgy gondolok egyet és elmegyek. Csak ESTA-val lehet beutazni, ha nincs oda-vissza repjegyed, szállás, ahol laksz, akkor lehet, be sem engednek az országba. Ráadásul fiatalkorúként mindkét szülő írásos beleegyezése szükséges.

A legolcsóbb repülőjegy 270 ezer ft jövő nyárra + a szállás... szóval van minimum 400-500 ezer ft-odnak kellene lennie erre a célra ahhoz, hogy ki tudj menni.

Szerintem olvasgasd inkább itt a gyakorin az Amerika rovat kérdéseit - sok mindent tisztábban fogsz látni.

2016. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Adnak munkát kiskorú diákoknak? Vissza lehetne egy nyár alatt keresni a pénzt, vagy legalább egy nagyobb részét?

2016. aug. 22. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ESTA tulajdonképpen olyan, mint a turista vízum, azzal nem dolgozhatsz - sem fiatalkorúként, sem felnőttként.

Mondom, olvasgass.

2016. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Így mennyivel lenne olcsóbb?

2016. aug. 22. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
House Exchange, ugye. Van egy hazad amit tudsz cserebe ajanlani?
2016. aug. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem inkább Angliába?

1.Olcsóbb

2.Amerikába nem mennék el ha fizetnék se.

2016. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6 Igen, van.

#7 Azért, mert amerikai angolt tanulok kb. 10 éve, és már régóta ki szeretnék menni, hogy saját véleményt tudjak formálni Amerikáról és ne csak azt tudjam amit a TV-ben leadnak a sok befolyásolható embernek.

2016. aug. 23. 21:08
 9/9 anonim válasza:
92%
Én is 16 vagyok, és az ELC LA nyelviskolaba fogok jarni 1 honapig es egy családnál fogok lakni ezen a nyaron. Szerintem 16 évesen ez a legjobb es legbiztonsagosabb módja annak, hogy oda menjek. Szerintem vagy ilyet valassz, vagy ha több időre szeretnel menni, akkor lakjal 1 evig egy családnál es járj ottani gimibe, ilyen programok is vannak..
2017. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!