Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti melyik államban laknátok a...

Ti melyik államban laknátok a legszívesebben és miért?

Figyelt kérdés

Én Délen laknék, ahol kellemes a hőmérséklet egész évben, mint pl. CA, FL.

Nektek mi a véleményetek?



2016. aug. 23. 22:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
86%
én El Pasoba..és belevágnék az egyik legnagyobb álmomba..sertés szárny kereskedelem.. tuti biznic
2016. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Én az Egyesült Arab Emírségekben, de állampolgárként. :)
2016. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amerikan belul Florida, Louisiana, Arizona, Kalifornia elsosorban, de Alaszka es Michigan gyonyoru :)) csak picit hidegek nekem.
2016. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Shai-Hulud ***** válasza:
22%

ÉnVatikán államban. Kellemes az éghajlat, kicsi a lakosság száma, és az egész világon ismerik.

[link]

2016. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Illinoisban, pár éve néhány városban voltam a keleti parton és középen, Chicago tetszett a legjobban, de ez nyilván felületes, mert csak pár hónap volt.:)
2016. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Texas rules! van ipar, munkalehetőség, nagyvárosok, nincs tél, nagy kocsik, nagy utak, napsütés ezerrel, gyönyörű kék ég, kocsmai verekedések, fegyverkultúra.


Louisiana már lepukkantabb sokkal, van hurrikán szezon, minden nap esik az eső, kevésbé jól menő állam, de ott is mindenki nyakig van fegyverekkel. Illetve ott főleg.


Florida szuper, főleg a délebbi részein, de a tengerparttól 2 utcára ott is gettó van, de az idő szuper, minden nap olyan, mint egy kirándulás. A nyugdíjasok oda mennek öreg korukra, hogy átnyaralják öreg éveiket :)


California nagyon drága, de nagyon feelinges hely, főleg dél cali. Kb az a világ közepe :) marha jó idő egész évben, iszonyat magas benzinárak meg egyebek, óceán-pálmafa kombó, LAben minden van...bűnözés is :)


Északi államok hidegek, de Chicagot csipázzák sokan, ott nem voltam.


NY nem vonz, zsúfolt, rohanó, stresszes. Tx és a dél sokkal nyugisabb. :)

2016. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés mert sem a durva meleget, se a durva hideget nem szeretem.
2016. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen Florida.
2016. aug. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
71%

Alaszka, Montana, Oregon, Wyoming

A hegyek miatt

2016. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Sorrendben 1. California. 2. Florida. További államok Texas,Arizona,Colorado,Minneapolis.
2016. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!