Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha mindenkit kiraknának...

Ha mindenkit kiraknának Amerikába teljes ellátással kirándulni és csak a helyet kellene kiválasztani, HOVA MENNÉTEK LEGSZÍVESEBBEN ÉS MIÉRT ÉPPEN ODA?

Figyelt kérdés

Kifejezetten a véleményekre vagyok kíváncsi a helyekről (Los Angeles, New York, San Fransisco, Detroit stb.)

Nem lényeg, hogy nem jártál még ott, hallottak alapján is elfogadok véleményt

Válaszokat előre köszönöm!



2015. szept. 21. 16:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez kizárt dolog mer nem tudom
2015. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Washington ÁLLAMBA, szívesen túráznék egyet az ottani hegyekben. De különösebben nem vágyom oda, csak ha mindenképpen vinnének és kiraknának valahová.
2015. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Tul nagy a valasztek, javasolni lehet viszont:

Ha a tengert, meleget, termeszetet szereted akkor Hawaii vagy Florida.

Ha a tomeget, muzeumokat, emlekmuveket es az europai stilust akkor New York, Boston, Washington, Chicago.

Ha a termeszetvedelmi parkokat akkor Utah, Nevada, California, Oregon, Arizona.

Ha inkabb szorakozni akkor Las Vegas vagy Floridaban es Californiaban a szorakoztato parkok.

Ha sielni akarsz vagy kikapcsolodni a nagy hegyekben akkor Colorado, Wyoming, Montana, Utah, Washington.

Ha olyan helyre vagysz ahol keves az ember, gyonyoru vadregenyes a kornyek akkor Alaska.

Ha sok feketere, spanyolokra epult bunozo bandak elol szeretnel menekulni akkor Detroit, Oakland, Houston, St. Louis a legelonyosebb.

2015. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért menne bárki Detroitba? Lol.


Nehéz kérdés, még sosem voltam Amerikában tehát minden új lenne, rengeteg helyet szívesen megnéznék.


Ha nem lennék egyetlen városhoz kötve, akkor vagy


- New York - New England - Niagara - Amish Country

vagy

- SF - Yosemite - Death Valley - Las Vegas - Grand Canyon


Ha csak egyetlen város és közvetlen környéke jöhet számításba, akkor Seattle (tengeröblök, Olympic Mountain, torony), New York vagy New Orleans (bayou).

2015. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi költőpénzt kapnék? :D Ha végtelen, akkor Vegas :D
2015. szept. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én valamelyik déli államba, ahol él a vadnyugati cowboy kultúra. Én szívesen terelném a marhákat, járnék linedance bulikba és ha hazajönnék akr nagyon menő lennék az új wesco csizmámba és Stetson kalapomba :D
2015. szept. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P. Hanni válasza:
Hawaii és Los Angeles.
2015. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A felsorolt városok közül voltam NYC-ben, LA-ban és SFO-ban. LA, maga a város engem nem nyűgözött le, sok volt a hajléktalan és csótányosak voltak az utcák, de az óceánpart valami eszméletlen! Venice beach és Santa Monica lenyűgöző, oda még legalább egyszer el kell jutnom! :) NYC tipikusan olyan, mint amilyennek a filmekben látod, sok ember mindenhol, zajos, de megvan a varázsa, szerintem egyszer érdemes ide elutazni! :)

SFO szerintem gyönyörű, nekem nagyon tetszik a város stílusa, a meredek utcák, a kikötő, nagyon szép.. :) Mi voltunk az Alcatraz-ban is, aki arra jár, mindenképp menjen el egy túrára, nagyon megéri a pénzt!


Ahova még mindenképp szeretnék eljutni, az Hawaii :) bakancslistás :)

2016. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!