Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadába ki lehet költözni...

Kanadába ki lehet költözni informatikusként?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 22:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Az informatikus elég tág fogalom. Egy kis rendszergazdai tapasztalattal nem biztos, hogy kapkodni fognak érted.

Releváns és piacképes ismeretek kellenek. Olyan, amiért itthon is kifizetnek havi 800 ezret.

2016. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden információt megtalálsz a Kanadai Bevàndorlási ès Állampolgársági Hivatal honlapján! [link]



(Önmagàban az hogy infós vagy, nem jelent semmit. Az informatikus lehet fejlesztő, tesztelő, stb, stb)

2016. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mobilalkalmazás és web fejlesztő vagyok. Inkább az első.
2016. szept. 9. 00:30
 4/10 anonim ***** válasza:
az azért kevéske
2016. szept. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. És mi lehet elég?
2016. szept. 9. 07:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Például az analitika, big data témakör nagyon forró mostanában, rengeteg adatot generál a világ, de mélyen a lehetőségek alatt használjuk ki ezt. Igaz, ha ezzel foglalkozol majd, lehet nem is akarsz majd elköltözni, olyan fizut kapsz.
2016. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
több diploma minimum de ne szabadbölcsész andragógia párossal próbálkozz.
2016. szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha értek egy-két adatbázis motorhoz, tudok több mobil platformra programozni, és értek a webhez is, az elég lehet. A nyáron fejeztem be egy gazdaságinformatikus bsc-t, most kezdtem el msc-re járni. csak kérdezem, mit kellene megtanulni.
2016. szept. 9. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
jó ha ennyire okos vagy akkor minek kérdezel amúgy elég szégyen ha gazdinfos bsc-vel annyit tudsz mint egy okjs gyorstalpalót végzett emberke.
2016. szept. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazából azt emeltem ki amiből magas szinten otthon vagyok. Tudás felelevenítés nélkül is munkába tudnék állni. De bizonyos szinten értek az adatbányászathoz, szerver üzemeltetéshez, és a vállalat irányítási rendszerekhez is. Bár ez utolsót inkább elkerülném.
2016. szept. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!