Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha nagy leszek el akarok...

Ha nagy leszek el akarok költözni. Vagy borász leszek vagy onkológus. Ha borász lennék apukám cégéhez mennék. De tudom hogy megbántanám a családom ha kikötöznék.12 éves vagyok. Mit tegyek? Ki akarok költözni.

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem hív Amerika. Legfőképpen New york

#Amerika #csalódás #Megbántanám a családom #Vita lenne #Fájdalom a szüleimnek
2016. jún. 25. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy úgy érzed, de nem hív.
2016. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagy leszel, akkor jó esetben nem fogja bánni a családod a kiköltözést, ha akkor is komolyan gondolod, de még sokat változnak addig a terveid.
2016. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Beszéld meg velük, biztosan megértik hogy világot akarsz látni. Visszaút mindig van, lesz hova hazamenned. 20 éves koromban én is külön költöztem a szüleimtől és maximálisan megértették ezt a lépésem hisz ők is ezt tették annak idején. Mára üres lett a szülői ház és gondolkodom azon hogy az ottani gazdaságot élesztem újra. Azért, mert rájöttem hogy a saját tulajdonomban ezerszer jobb dolgozni. Mostanában sokat tevékenykedtem a szülői házban és közben rájöttem hogy egyik nyugati országban sem érzem olyan jól magam mint otthon. Nyugat-Európa is szegénynek tűnik a szememben ekkor, mert odakinn csak alkalmazott lennék de a szülői fészekben "király".

A szüleid borászata bármikor hazavár.

48/F

2016. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tduom.Azt hogy orvos leszek már elengedtem. Helyette bejött a modellkedés. Ez a kettő rivalizlál. Mikor régebben kérdezgettem apukámat h mi lenne ha egyszer kiköltöznék azt mondta h nem örülne neki mert ha meglátnám azt a "világot"sohasem akarnék már hazajönni. Meg azt is hogy akkor valószinű ott lenne férjem és családom. Messze tőlük. Mondjuk abba szerencsém van hogy van 2 öcsém is. Így maradna itthon is unoka.
2016. jún. 26. 10:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért is érzem úgy lehet hogy hív mert 2 kedvenc tanárom van. Az egyik angolt tanít(nekem emelt szinten) a másik pedig történelmet és tavaly volt new yorkban.
2016. jún. 26. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Másrészről még nagyon fiatal vagy. Lehet hogy középiskolában megismersz egy fiút, komoly kapcsolatod lesz és eszed ágában sincs menni mert ő nem tartana veled és akkor te is inkább maradsz.

Valaki mesélte hogy ő volt kint 3 hetet, úgy volt hogy kint is marad de egy lány miatt hazament, pedig abban az időben nagyon nehéz volt vízumot szerezni.


Amerika nem hív téged, engem se Amerika hív hanem egy amerikai lány és ha minden jól megy akkor 1 év múlva kint leszek vele.

2016. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!