Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lányommal Amerikában akarunk...

Lányommal Amerikában akarunk letelepedni! Van egy élélmiszer és vegyiáru eladói szakmám illetve folyamatban van egy szociális gondozó és ápolói iskolám is! Ezekkel lehet esélyem kint? Mindenképpen csak legális tartozkodás jöhet szóba!

Figyelt kérdés
Kioktatást nem kérek! :)

2016. szept. 17. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Isteni szerencse nelkul teljesseggel kizart.
2016. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, van esélyed. Úgy 1 a millióhoz.
2016. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Munkavállaláson keresztül ezekkel a szakmákkal esélytelen. Reálisan maximum zöldkártya lottó és a rokon/házastárs útján van esély a kijutásra.


Ezek a lehetőségek. Első körben ajánlom hogy maradjatok Európában, és folyamatosan figyeljétek a lehetőséget. Magam is így tettem, és Londonban dolgozva ismertem meg a mostani feleségem, aki által így kijöttem.

2016. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Remélem a lányodnak azért több esze van.
2016. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

"Mindenképpen csak legális tartozkodás jöhet szóba!"


Sajnos akkor kizárva...

Nem akarlak az illegalis eletre biztatni, de messze nem olyan rossz meg lehetetlen mint amit itt sokan irnak.

2016. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarlak az illegalis eletre biztatni, de messze nem olyan rossz meg lehetetlen mint amit itt sokan irnak."


Pedig kapcsolatok nélkül illegalitást bevállalni nagyon nagy rizikó. Manapság már nem úgy megy, hogy odamégy a céghez hogy dolgozni akarsz, persze feketén, első dolog a papírok lecsekkolása. Fekete melóhoz valaki által juthatsz. Nagyot változott a világ 2001 óta. Aki akkor kijött illegálisan, az még csak-csak elvan, de az újaknak ismeretség nélkül nagyon-nagyon nehéz.

2016. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 Termesztessen kapcsoltatok nelkul tenyleg nehez.

De ha van a kezdeshez par ezer $-od jol beszeled az angolt es tisztaba vagy azokkal a dolgokkal,hogy hogy lehet LLC-t nyitni, bankszamlat, jogsit csinaltatni es hasonlok akkor azert ellehet boldogulni.

Persze egy jo otlet se art, en pl a kezdetekkor vettem egy kis szakadt furgont,bele egy viztartalyt meg ami kellet majd azzal csinaltam a mobile detailing "uzletemet" nyomtam fel hirdeteseket jo sok honlapra majd az emberek elkezdtek hivni. Napi szinten 100-200$ KP-t osszetudtam szedni.

Ha jelenleg nem CA-ba laknek lehet a mai napig csinalnam, csak itt a mexikoiak par dollarert megcsinaljak.

2016. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen nyelven beszélsz? Miért nem Európában gondolkozol, ha jól beszélsz németül van esélyed ápolóként Ausztriában, Németországban stb.

USA rádásul messze van nagyon komoly alaptőkére van szükséged és ez csak a minimum, hogy eljuss egyáltalán odáig.

2016. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves nyolcadik!

Angol nyelven beszélek középszinten!

2016. okt. 9. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!