Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadai főiskolák, és menyibe...

Kanadai főiskolák, és menyibe kerülnek a tandíjak egy évre? Tanulás mellet dolgozhatok? Vannak e ösztöndíjak magyarok számára?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen főiskolák vannak ott névvel és linkekkel érdekelnének.Az még jobb lenne ha Torontoba tudnátok néhányat ajánlani.

A munka vállalás is érdekelne.

ÉS CSAK KONKRÉTUMOK SEMMI FÉLRE BESZÉLÉS!!!


2010. ápr. 23. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
szija látom te is kint tanulnál de senki nem tud segiteni..en is hasonlo sipoben jarok.sajna a kint tanulas nagyon draga es sajna oxtondijra nincs nagyon lehetoseg..de ugye minden megoldhato valahogy...a community colleg-ok joval olcsobbak mint a fosuli es 2ev utan atlephetx egyetemre.ha beirom hogy community college in toronto egy csomo ajanlatot dob majd ki neked...ha gondolod irj privatot es beszelhetunk rola..nekem van egy dokumentumom ami a kinti tanulasrol es egyeb dolgokrol xol ha erdekel atkuldom..en az usa-ban szeretnek tanulni de engem se lattak el valami sok hasznos tanaccsal..sokat segit ha irx a sulinak es elmondod mit szeretnel..sok szerencset:)
2010. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ban jartam egyetemre. Hatha tudok segiteni. Szerintem azert nem kaptatok infot itt, mert ez nagyon egyeni dolog. Fugg a szaktol, egyetem hiretol, egyeni korulmenyektol, szallas aratol stb. Nem ertem, hogy miert ezen az oldalon varjatok a csodat, mikor google-be be lehet irni, hogy colleges in Toronto vagy tuition in Canada stb. Ez mindenkinel egyeni, attol fuggoen, hogy mit akar tanulni es pontosan hol. Nezzetek meg az egyetemek honlapjat es ott a megadott email cimre irjatok es kerdezzetek meg a reszleteket. Fognak valaszolni! Ebben mas hogy tud segiteni? Annyira mas minden egyetem, hogy a tandij barmennyi lehet. A hatar a csillagos eg es a kulfoldieknek (nem allando lakosoknak) sokkal dragabb. Minden egyetemnek mas a dijszabasa. Millios kulonbsegek vannak, szoval erre igy nem lehet valaszolni. Google-el keresd ki a foiskolakat, aztan irj nekik emailt. Ok majd elmondjak a reszleteket. Ha konkret kerdesetek van, szivesen valaszolok, de ilyen bo temara nem lehet, hisz konkret egyetemet sem neveztetek meg.
2010. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hello...én írtam a sulinak es irtak is vissza meg minden..en college-ba szeretnek menni..tudom hogy mennyibe kerul csak sajna nincs annyi penzem oxtondijat meg ugye xinte lehetetlen kapni...akartam irni a sulinak hogy letezik e valamifele reszletfizetes...te tudsz errol wmit?ha szabad kerdeznem te mit tanulsz es hol?en earth science-t szeretnek tanulni pontosabban astronomyt...ha tudnal segiteni azt megkoxonnem:)
2010. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En mar nem vagyok diak. Reszletfizetesre nincs lehetoseg tudtommal, mert elore kerik a tanulovizumnal, hogy meg legyen a fedezet a tanulmanyaidra. Az a gond, hogy a tandij nagyon sok foleg, ha kulfoldi vagy, de ezen felul meg rengeteg koltseg van. Enni is kell, aludni is kell valahol, a konyveket is ki kell fizetni. Ilyen alap dolgokbol is sok osszejon. Csak az jogosult hitelre, reszletfizetesre, aki amerikai allampolgar vagy itteni allando lakos (=zoldkartyaja van). Osztondijak nem nagyon vannak, de amik vannak, azokra akkora a tuljelentkezes, hogy szinte lehetetlen megkapni. En zoldkartyas voltam mar akkor, mikor elkezdtem az egyetemet, szoval nem zartak ki az osztondijakbol olyan alapon, hogy kulfoldi vagyok. Ennek ellenere egyetlen megpalyazott osztondijat sem kaptam, pedig kituno atlagom volt. Nem azt mondom, hogy lehetetlen osztondijat kapni, de nagyon nehez es sok minden mulik a szerencsen is. Ha nincs penzed, igy nem lehetseges megkapnod a tanulo vizumot, akkor esetleg Angliaban probald meg. Ott ugy tudom, hogy hitelez az allam es akkor kell visszafizetned, mikor mar elkezdesz dolgozni. Hallottam rola, hogy van egy egyetem Angliaban, Lutonban, ahova sok magyar jar es eleg sokan osztondijat kapnak, csak nyelvi teszt van. Talan ennek keress utana, ha erdekel.
2010. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát koszi a válaszodat...csak sajna szinte lehetetlennek tunik kint tanulni..pedig nagyon szeretnék..nem tudom milyen megoldast kellene talanom:S te melyik államban tanultál?
2010. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, de nagyon nehez, viszont rengeteg opcio van. Nagy a vilag, sok helyen eleg kedvezo, ahogy mar leirtam.
2010. ápr. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!