Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A szüleimmel, és testvéreimmel...

A szüleimmel, és testvéreimmel lassan ki fogunk költözni Amerikába. Kérhetek pár tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Apa munkát kapott az Egyesült Államokban, és ott fogunk élni. Helyileg ha jól tudom, valami fő/nagyobb államban fogunk lakni. De...

Valakinek van tapasztalata? Volt Amerikába? Milyenek az emberek? kedvesek? Milyen ott tanulni ( gimis vagyok ). Milyen az élet?



2016. szept. 26. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik állam/város? Mert nagyok az eltérèsek. Apàdat kerdezd meg hol kapott àllàst.
2016. szept. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
4%
Szia ! Amerikában sok a túlsúlyos ember.Nem úgy van mint a filmekben.És sok a néger,mexikói,kinai.Amerikában mindenki bevándorolt.Vannak kedves emberek is ! De lehet,hogy az a kedves ember pont egy túlsúlyos,néger néni.Ha kint leszel,ehez hozzá kell szokni....És nem olyan Amerika mint a filmekben.Sok az édesség ha szereted :-)
2016. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most megkérdeztem a szüleim. Azt mondják New Jersey-be fogunk menni. Ha jól írom..:D Azon belül is Short Hills-ben lesz házunk.
2016. szept. 26. 15:09
 4/8 anonim válasza:
Uncsi kisváros. unatkozni fogsz.
2016. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj de kedves vagy. Nagyon köszönöm. Most már megnyugodtam :D :D :D
2016. szept. 27. 10:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon irigyellek:( megkérdezhetem hány éves vagy? 16/l
2016. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kulturalt es gazdag kisvaros, azonkivul New York is kozel van. A varos nagyon biztonsagos, a newyorkiak szivesen kikoltoznek ide es innen jarnak be dolgozni NYC be. Szerencsed van.
2016. szept. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bocsi, de tapasztalatom nincs, viszont szerintem minden rendben lesz :) gondolj csak arra hogy mennyit fog fejlödni az angolod.. én már ezért kimennék :))
2016. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!