Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ti jó ötletnek tartjátok ezt?...

Ti jó ötletnek tartjátok ezt? Írnátok pár tapasztalatot akik kint voltak vagy ott laknak New yorkban?

Figyelt kérdés
Ki szeretnék menni New yorkba majd ha nagyobb leszek. Már 1 éve ezt tervezem. Most angol szakra mentem a gimiben direkt hogy megtanuljak angolul olyan középfokú szinten . Majd egyetemre is angol szakra mennék és gyűjtök rá pénzt. Nagyon tetszik nekem az a város és ha úgy adódik akkor olyan 25-26 éves koromban már kint szeretnék élni..és hiába koszos valamelyik része meg ott van sok nyüzsgés.. én szeretnék odamenni. Aki volt New yorkba vagy esetleg ott lakik az tud valamit írni new yorkról? Előre is köszönöm :)

2013. júl. 29. 15:38
 1/6 A kérdező kommentje:
légyszi fontos lenne :)
2013. júl. 29. 16:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig oké, hogy most angolt tanulsz, hogy tudj angolul, de azt nem értem, hogy az egyetemen miért mennél angol szakra? :) Ott azzal mihez kezdesz? Elmész NY-ban angoltanárnak? :D Ha komolyan ki akarsz költözni, tanulj ki egy hiányszakmát (kutatóorvos pl.), ugyanis a zöldkártyát, amivel legálisan kijuthatsz, nem csak úgy osztogatják.
2013. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak azért akarok menni Angol szakra egyetemen is, mert lehet hogy a gimiben nem tanulok meg olyan jól angolul... és ha már kimegyek akkor nem akarok a nyelvel foglalkozni akkor már rögtön akarok tudni az Angolt... szóval nem kint akarok megtanulni.. hogy tovább fokozzam az Angol tudásom...egyébként igazad van :) lehet hogy Egyetemre nem Angol szakra kéne menni :D
2013. júl. 30. 10:46
 4/6 Makoscsiga ***** válasza:
Szerintem mindent alarendelni a jo angolnak teljenesen felesleges. Gondold el, akik ott szulettek alapbol lenyomnak teged angolbol, akarhogy kapalodzol 5 ev egyetem utan is. Valami olyat tanulj, amire szukseguk van, akkor le fogjak tojni, hogy nem tokeletes az angolod. Arrol nem is beszelve, hogy angol szakon inkabb angol irodalom megy, nem hinnem, hogy barki megtanult ott volna rendesen angolul.
2013. aug. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ismerek olyat aki magyarként kint angoltanár

de neki a férje amerikai állampolgár tehát nem csak úgy semmi kapcsolat nélkül ment ki

am nekem is nagyon tettszik a város én már egyetemre szeretnék kimenni ha nem is pont oda de egyszer majd ott is szeretnék élni

2013. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyenlore csak erosen TANULJj, majd kb ot ev mulva talan maskeppen latod a dolgokat
2013. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!