Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha az Egyesült Államokba...

Ha az Egyesült Államokba költözök, hogyan tudnám magammal vinni a személyes tárgyaimat, bútoraimat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy anyagias típus, de vannak régi, családi örökségek (szekrények, porcelánok), amit magammal vinnék.

Ötletek?



2016. okt. 12. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában autókat és hasonló dolgokat szoktak Amerikából Európába,Magyarországra hozatni ezzel a céggel, de EU to US szállítást is vállalnak elvileg.
2016. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Milyen jogcímen fogsz ott tartózkodni? Nem mindegy ám, mert lehet, hogy bizonyos feltételek teljesülésének hiányában be sem engedik a bútoraidat...
2016. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Pedig jogos #3 kérdése.
2016. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tök fölösleges bútorokat, szekrényeket kihozni. Itt Amerikában egész mások a lakások. Minden lakásban több beépített szekrény van, igy szekrényt nem használnak. Az ágyak is más méretüek, mint otthon. Twin, full, queen vagy king mêretüek. Inkább add el és csak néhány szemêlyes dolgot, pl. fényképek, magyar nyelvü könyvek vagy magyar zenei CD-t hozz. Ruhanemüt se, mert pillanatok alatt le fogod cserélni a ruhatáradat is.
2016. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja az utolsó, nekem a kézi bőrönd a macijaimmal volt tele, ezen felül kell 2-3 váltás ruha hogy túléld amíg lesz időd elmennei ruhászkodni. Igazából kevesebb mindent vittem Kanadába mint utazni szoktam...
2016. okt. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyilván új ágyat, kanapét én se akarok kivinni, lehet ott is kapni, de évszázados szekrényt, porcelánt, magyar nyelvű könyveket, tálalószekrényt kivinnék. Persze némi váltásruhát is vinnék, aztán ha elhasználódna, vennék ott újat...
2016. okt. 14. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!