Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » A zöldkártya-lottó jelentkezés...

A zöldkártya-lottó jelentkezésem vajon érvényes? (részletek alul)

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a zöldkártya lottóra, azonban az elküldéskor valami hiba lépett fel. Kitöltöttem az adatokat, majd tovább léptem, ahol ellenőrizni kellett, hogy minden helyes-e. Ezután rákattintottam a küldés gombra, de visszadobott arra az oldalra, ahol az adatokat kellett beírni. A változás annyi volt, hogy itt már nem volt a lap alján továbblépésre lehetőség. Vajon mi történt? Be van adva a jelentkezésem, vagy nem? Visszaigazolást az azonosítószámmal nem kaptam a jelentkezésről e-mailben, de az is előfordulhat, hogy nem azonnal küldik. Ameddig nem bizonyosodok meg róla, hogy ez így érvényes, vagy nem, addig nem merek újra jelentkezni, mert 1nél több jelentkezés automatikus kizárást von maga után. Viszont a határidő sürget. A válaszokat előre is köszönöm

2016. nov. 2. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Azt ugye tudod, hogy elenyésző esélye van, hogy nyersz?
2016. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez hogy jön ide? egyébként tudom
2016. nov. 3. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Bírom az ilyen embereket mint az első... ha kicsi rá az esélye, meg se próbálja? mi veszítenivalója van az ingyenes ZK lottón?


De hogy a kérdésre is válaszoljak: emailben nem küldenek semmit (se jelentkezeskor, se ha kiválasztanak, soha!), az azonosítószám a küldés után jelenik meg (amit fel kell írni, le kell menteni...), szóval ha nem kaptál, akkor nem sikerült, megpróbálhatod újra.

2016. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Na milyen ember vagyok, áruld el:)
2016. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azonnal kell kapnod értesítést és egy referencia számot! Ha nem kaptál, akkor nincs jelentkezés sem! Ugye a hivatalos oldalon jelentkeztél és nem valami noname oldalon?
2016. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, a hivatalos oldalon jelentkeztem. Szóval, ha rányomtam a küldésre és visszadobott az adatok megadásához, akkor nem sikerült beadni és mehet újra? Köszönöm


Az első válaszolót, meg a hozzá hasonlókat én is nagyon bírom... ez tök ingyen van, 10 perc, és ki tudja, egyszer még nyerhetek is... egyik ismerősöm nyert idén, hetedjére... sose szabad feladni

2016. nov. 3. 22:22
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam egy hozzáértőtől, hogy nem érvényes a jelentkezésem. Ami történt nálam, azt állítólag igen gyakran csinálja a honlap, ilyenkor be kell zárni az egészet (mert nem enged tovább lépni sehova) és újra kell kezdeni. Köszönöm a válaszokat
2016. nov. 3. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

engem kisorsoltak 2009-ben a Dv2010-es program keretében.

Amikor kisorsoltak, egy levelet küldenek a Kentucky Consular Center-ből amiben található formanyomtatványt értelemszerűen kitölteni és visszaküldeni az Ő általuk megadott címre. Ezután várakozás. Minden kisorsoltnak ahányadikként kisorsolták az 500000-ből az az azonosító száma /Pl. ha 25000-nek sorsolnak a te azonosítód EU00025000/. A sorsolás évében szeptemberben elkezdik feldolgozni a kisorsoltak papírjait, ami szintén a sorszámod alapján zajlik. Minden hónapban megjelölik a feldolgozásra váró számokat ami számsorrendben megy. Ezt az un. VISA BULLETIN oldalon követheted. Tehát felrakják szeptember végével bezárólag, hogy 9800 akkor akit 9800.nak kisorsoltak az még benne van a 9801-ik nincs az vár a következő hónapra amiben benne lesz. Engem is huszonezredikként sorsoltak ki és csak áprilisban került rám a sor. Egyébként az 50000-ből sem mindenki kapja megy, ha nem éri el a feldolgozás a sorszámát, sajnos így járt. Ha benne vagy kapsz még egy levelet , már a lakóhelyhez legközelebbi nagykövetségről vízuminterjúra. A levélben foglaltaknak meg kell felelned/orvosi vizsgálat, Végzettség, bűntetlenség stb./ A kijelölt ídőponton megjelensz és ott kel befizetned a vízumköltségeket ezután kiállítják a vízumodat, amivel Fél ven belül be kell utaznod az USA.ba. Ott állítják ki a zöldkártyádat és a Social Security kártyád, amit az ottani címedre kipostáznak.

Ne dőlj be semmi másnak. Az Amerikai Nagykövetség honlapján mindent megtalálsz ezzel kapcsolatosan.

[link]

itt a visa bulletin aholkövetheted hol jár feldolgozás és az edidgi években hogyan alakult.

2016. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!