Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha két 15 éves gyerek szeretne...

Ha két 15 éves gyerek szeretne kimenni Los angeles -be nyaralni most nyáron persze szülöi beleegyezéssel és albérlettel egy honapra az nem megoltható?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

15 évesen ki akarsz menni egy teljesen idegen országnak egy fél Magyarországnyi városába? Egyszerűen nem lennél biztonságban. Ha valami baj történne akkor nem lenne ott veletek senki. Egyátalán beszéled folyékonyan az angolt?

Azt tanácsolom hogy várj vele egy olyan 3-5 évet.

2008. okt. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
93%
De megoldható. Minden megoldható, de a kérdés konkrét célját nem tudom.
2008. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ez az a helyzet, amely INKÁBB nem oldható meg, semmint megoldható.

Mivel sem meghívólevél, sem pedig fogadó személy nincs a fiatalkorúaknak és szülő nem utazik velük, így az országba való belépést SZINTE BIZTOS, hogy meg fogják tagadni, a reptérről már hazafelé fog utazni a "csemete".

2008. okt. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egyátalán ki az aki elengedi a 15 éves gyerekét szülő nélkül?

még egy 18 éveset se szivesen szerintem

2009. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én ismerek, és örülhetnek neki hogy adódik ilyen lehetőség, nem itt kell nyomorogniuk
2009. márc. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bumbi02 válasza:
hát azért két 15 évest kiengedni szülö nélkül Los Angelesbe a szülők részéről felelötlenség...szerintem...amugy meg biztos megoldható...
2009. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!